Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat tolem? Miert bunko?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tolem? Miert bunko?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki nalam par evvel idosebb. Az utobbi honapokban nagyon sokat beszelgettunk facebookon. En ezido alatt beleszerettem. O is irta nekem hogy nagyon tetszem neki, jol nezek ki, nagyon csinos vagyok stb.. Valoszinuleg ossze akar/akart jonni velem. De nem ertem mert egyszer azt mondta h sok a korkulonbseg ami koztunk van, egyszer meg azt hogy szinte semmi (6ev).. Szerimtem az egyetlen ok amiert nem jarna velem az az, hogy tudja hogy nem biztos hogy lefekudnek vele. Jopar hete talalkoztunk vagyis valami randifele volt. Multkor en akartam talalkozni de nem jott, meg nem ert ra. aztan egyik naprol a masikra elkezdett bunko lenni velem. Hazudott, kerult engem. Azota nem is beszelunkbeszelunk. De nem ertem hogy miert csinalja ezt mert en nem bantottam meg nem artottam neki semmit /tudtommal/. Gondoltam ra hogy szemelyesen meg kellene kerdeznem hogy mi a baja es miert bunkozik, de nagyom ritkan futunk ossze utcan vagy barhol. Facebookon ugysem mondana el az igazat, meg nem is akarom elhivni sem, mert azt akarom hogy spontan ha talalkozunk esetleg valahol akkor varatlanul erje a kerdes, mert hatha akkor igazat mond majd.

Szerintetek miert csinalhatja ezt??

15/L



2015. júl. 21. 11:18
 1/2 A kérdező kommentje:
*szerintem, *beszelunk, *nagyon
2015. júl. 21. 11:21
 2/2 anonim válasza:
Lehet h mar nem. Tetszel neki
2015. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!