Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tolem?

Figyelt kérdés
Egy regi fiu ismerosom kulfoldre koltozott, es majdnem ket honapja beszelgetunk. A beszelgetesek elejen eleg felreertheto, edes dolgokat irt, mint pl.: alig varom, h lassalak, soha nem engedlek el, egy csok motivalna e vmire, imadlak, szeretlek, nagyon aranyos vagy, hatalmas forma vagy, stb. Kozben en az adatlapjan meglattam, hogy van baratnoje, es irtam neki, hogy orulok a kedvessegeknek amiket irt, de eezek inkabb a baratnojenek kene szoljanak. Erre o mondta, hogy nem vetteveszre, hogy orulok azoknak amiket ir ( pedig nehaven is irtam neki cukikat, csak nem szeretem konnyen adni magam), es irta h nem tervezi a kedvessegek irasat abbahagyni. azota mar olyanokat is mondd, hogy en leszek a felesege, mondom miert nem a baratnod, erre mondta hogy o vele nem tervez, sot jovore szakit.is vele, mivel elkoltoznek.. Azota is.ir neha egy ket kedves szot, es mar beszelgettunk komolyabb temakrol is, a multbeli sztorijaiba is beavatott, a csaladjarol is meselt stb, szoval en meg ugy erzem azota sem halt ki, ami az elejen volt. Mit kene tennem? Szeretem ot, nem tudom nem szeretni, tetszik a gondolkodasa meg valami igy neten keresztul is.vonzz benne, es regen is szimpi srac volt, tipikus kedves szoke herceg. :) viszont a baratnoje miatt nem merek szivecsket visszairni, buntudatom lenne, es nem akarok igy vee "flortolni" sem. Elvileg 1-2 ev mulva hazajon egy kis idore, es szeretne ha utana en mennek ki vele kulfoldre. Erdekes veletlen egyebkent, hogy abba az orszagba koltozott, ahova en kiskorom.ota vagyom, meg a nyelvet is tanultam. Mostanaban alig van fent.chaten, irja hogy nem er ra sokat kell tanulnia. Ti mit gondoltok, erdeklem, a leirtak alapjan szeretne tolem valamit?

#távolság #beszgetes
2015. máj. 25. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Én óvatos lennék vele, eleve nem kellene így viselkednie, ha van barátnője. Akár szereti őt, akár nem. Ha nem szereti, akkor szakítson vele, és utána kezdeményezhet nálad. Lehet, hogy csak szórakozik veled. Mi a biztosíték, hogy veled nem játszaná el ugyanezt, ha esetleg össze is jönnétek? Inkább keress valaki mást, az is lehet, hogy szimplán csak ki akar használni.
2015. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is sokszor gondolok erre, de egyáltalán nem ilyennek ismerem, és ilyenkor elgondolkodom, hogy mivan, ha mégis igazat mondd? Végülis őt is kihasználták, nem hinném, hogy megtenné mással.. :/ Egyébként szeretnék találni mást, aki közel is van és nem is használ ki, de olyan meg nincs :(
2015. máj. 25. 11:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy két kapura játszik, hátha összejön veled, aztán szakíthat a barátnőjével. Ha bátor és gerinces lenne, akkor előbb szakítana, és csak utána udvarolna neked. Másrészt meg az se biztos, hogy tőled egyáltalán valami komolyat akar. vagy még az se biztos, hogy ő egyáltalán tudja, mit is akar. Előbb neki kellene rendbe raknia magát, most téged is kicsábítana külföldre, aztán lehet, hogy nem is akarna tőled semmi komolyat, vagy veled is eljátszaná ugyanazt, hogy más lányokkal flörtöl?
2015. máj. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit, hogy vannak normális srácok, akik nem használnának ki senkit, csak őket rendszerint rövid úton lapátra teszik, mert pl. "nem elég izgalmasak".
2015. máj. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, meg akarom ezt vele beszélni, kár hogy szemtől szembe nem tudom, de mi lenne a legjobb amit csinálhatok? Ha szeretem is? :( Mert csak ugy nem irni neki és elfelejteni nem tudnám :D
2015. máj. 25. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!