Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy nem szeret, de nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem szeret, de nem tudok nélküle élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe szerelmes vagyok és elmondtam neki. Kb. 1 hónapja tudja...

Sokat beszélgetünk jóba vagyunk, de nem tudok úgy tekinteni rá mint egy normál barátra...

Mit tegyek?

Hogyan közelednek hozzá vagy mi legyen? :(


2016. ápr. 6. 22:10
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne csuggedj el azert mert nem tudod mit tegyel.

Nem az kell hogy te kozeledj hozza hisz lany vagy mindig a fiu lepjen elosszor

Olyan meg nincs hogy nem tudsz nelkule elni

Legjobbaratod vele mindent megtudsz beszelni

Ha osszejonnetek veszekedes lenne a vege es mindketten rosszul jarnatok

Ne ragd felre a baratsagot azert mert epp azt hiszed h szereted pedig valojaban nem is igy van ha jobban belegondolsz

2016. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret, nincs mit tenni. Ne közeledj hozzá, mert csak megutál, tartsd tisztreletben, hogy ő nem szetet.Ezért ne haragudj rá, senki nem választhatja meg, hogy kibe szerelmes, viszont egy darabig jobb lenne, ha kevesebbet találkoztok, mert így csak epekedsz utána, reménykedsz és ki fogsz borulni. Tudsz nélküle élni.
2016. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!