Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek milyen ok állhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ok állhat emögött?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki nagyon tetszik nekem és egyértelműen én is neki.Több van köztünk,mint barátság,tipikusan az a "kimondatlan" dolog...tehát mindketten tudjuk a szitut,de mégsem mondjuk ki hangosan....aztán lehet,hogy Ő nem biztos abban,hogy nekem tetszik Ő,de szerintem elég egyértelmű :D

Na most az lenne a kérdésem,hogy szerintetek miért nem hív el randira?Folyton flörtöl velem,"úgy" nézünk egymásra,és egy bátor fiúról van szó,bár azért ahhoz már lehet félénkebb,hogy el is hívjon valahova...ez miért van?A visszautasítástól fél?Hisz annyira látszik rajtam is,hogy tetszik nekem,csak észreveszi.Már egyszer elhívott,amikor többen voltunk barátokkal szórakozni,de randira még nem...szerintetek elfog?Mit csináljak?Várjak?Mert én biztos nem fogom elhívni sehova.

Köszi előre is a válaszokat!! :)



2016. ápr. 8. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván fél, de az utolsó előtti mondat alapján ez a fiú elúszott :v
2016. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nehogy te hivd el randira. Legyen annyi ver a pucajaban hogy megteszi. Ha nem akkor igy jart. Mosolyogj ra kedvesen meg ilyenek :)
2016. ápr. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#1:Mire gondolsz?Hogy én nem akarom elhívni?
2016. ápr. 8. 22:09
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi, az hogy bátor? Ő fogja az oroszlánt vacsira, vagy mi?:DD
2016. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Úgyis tudod mire gondolok..ő ki mer állni mások elé,a társaság magja,nem az a kis szelíd,szerény fiú,aki félénk,hanem a másik véglet,aki mer nyitni a többi felé,közvetlen,nyitott stb.
2016. ápr. 8. 22:40
 6/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy ő egy kifelé forduló személy, annak semmi köze a bátorsághoz.....:)


Leírtad a lehetséges válaszokat:

",bár azért ahhoz már lehet félénkebb,hogy el is hívjon valahova...ez miért van?A visszautasítástól fél?"

2016. ápr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a bátor az aki egy dagadt lányt felvallal nem ez xd én is bőven kiallok a közösség elé sőt szerepelni is szoktam megsem vagyok bátor... lányokhoz odamenni sem kell nagy bátorság... max nemet mond...
2016. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van,rosszul fogalmaztam.Amit leírtam,az nem a bátorságát mutatja,viszont az is elmondható róla,hogy bátor,nagyon sokszor megmer olyan dolgokat csinálni,amit más nem,pl.én sem..és úgy a többi korabeli fiúhoz képest,akik tiszta beszarik,hozzájuk képest is eléggé az.Viszont igazad van,a kérdésemben leírtam,hogy lehet,hogy fél a visszautasítástól...mert igaz,folyamatosan teszi a lépéseket felém,de a legnagyobbat még nem tette meg..elképzelhető,hogy megfogja,mert Ő olyan,de lehet még kell neki egy kis idő.Ezért kérdeztem meg,hátha valaki volt már hasonló helyzetben,és tudja,hogy mi lehet az oka ennek. :)
2016. ápr. 8. 23:06
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek olyan fiút, aki rendesen közeledett a lány felé, de több hónapot várt a "végső lépéssel", hogy teljesen biztosra menjen, mert nem akarta elrontani... szóval szerintem egyelőre légy türelemmel! :)
2016. ápr. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen arra..
2016. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!