Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Nagyon tanácsta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon tanácstalan vagyok (? )

Figyelt kérdés

Szóval.. Van egy fiú aki elég rég óta tetszik nekem. Sőt kb beléestem annak ellenére, hogy semmi nem volt még köztünk. Már majdnem összejöttünk amikor én "visszatáncoltam" és nem lett semmi a dologból. Azóta is bánom, én szeretném, hogy megkapjam őt, de nem szeretnék nagyon barátot. Szerintetek miután összetörtem a szívét még sikerül visszalopnom magam a szívébe? Meg mit csináljak? Nagyon össze vagyok zavarodva.


Köszönöm ha végigolvastad :) (kort nem szeretnék írni, nehogy túl felismerhető legyen az eset. Vagy értitek. Amúgy lány vagyok:D )


2016. ápr. 9. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy "sikerül visszalopnod magad a szívébe", ha újra elkezdesz közeledni felé, illetve biztosítod arról, hogy nem játszod el ugyanazt mégegyszer. Ha tényleg érzett valamit, akkor el fogja nézni neked azt amivel összetörted a szívét.
2016. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerülhet 😞
2016. ápr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De ha nem szeretnél barátot, akkor semmi értelme. Hagyd.
2016. ápr. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!