Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Egy boldogtalan 18 (lassan 19) éves fiú vagyok, jövőre fogok érettségizni és jelenleg semmi motivációm nincs az élethez, nem nézek ki külsőre rosszul egyáltalán, ezzel nincs problémám, de a párkapcsolatok terén már katasztrófa az életem. Eddig több lány is volt, akivel majdnem összejött, aztán egyel hivatalosan nem, viszont lényegében úgy viselkedtünk, mint egy pár (kavartunk?), de annak is csalódás lett a vége, rájöttem, hogy ez nem szerelem és visszaléptem. És most ott tartok, hogy gyakorlatilag egy igazi barátom sincsen, nagyon egyedül vagyok és csak úgy tengődök az életemben. Sok lány tetszik külsőre és ha már azt érzem, hogy ő lesz az akivel járni szeretnék, akkor másnap már másik lánynál érzem ezt, egyszerűen nem tudok egyikkel sem összejönni, randizni, mert nem tudom megtenni velük azt, mint sok srác, hogy kihasználom és ott hagyom, pedig meg tudnám csinálni, az önbizalmammal nincsen probléma, egyszerűen csak NINCSEN olyan lány, akire azt mondanám, hogy igen, őt akarom, hogy a barátnőm legyen. Annyira kilátástalan az egész életem, kezdem feladni.

Nem tudom hova kellene írnom, ezért nyitom ide a szerelemhez, mert végül is erről is van szó benne, ha rossz helyen van kérem helyezze át egy illetékes!



2016. ápr. 13. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelem kereséshez nem igazán lehet tanácsot adni, majd jön valaki akinél érzed azt amit az eddigieknél nem. Na nem mintha én tudnám, még sosem volt fiúm, de az emberek mindig ezt mondják. Szerintem keress valami célt (egyetem, munkahely, utazás), hogy a szerelmi élet csak másodlagos legyen. Barátkozz osztálytársakkal, lógjatok együtt, éld a legszebb éveidet amég lehet, és ne gondold túl a dolgokat.
2016. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Krisztinaaaaa válasza:
szia,szerintem ne foglalkozz ezzel,ha direkt keresed a szerelmet,az nem fog jönni,váratlanul jön mikor nem is gondolsz rá.Keress hobbit,elfoglaltságot,tanulj,vagy nem tudom,te jobban tudod mi köt le téged.Barátkozz,ismerkedj,járj el otthonról többet (ha eddig nem tetted),kapcsolódj ki,és ne gondolkozz ezen.A szerelmet sem eröltetni sem sürgetni nem lehet.Annyit tehetsz,hogy vársz :)
2016. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbálj meg ne kulso alapjan part talalni a belso értékeket is figyeld mert nem minden az ami kivul van hidd el. Lehet nalad pont ez a baj hogy a kulso megfog es kesobb megismered belülről az meg egyaltalan nem fog tetszeni.
2016. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azóta lett barátnőm, kb 3 hónapig tartott de borzassztó volt, nagyon nem illettünk össze pedig eleinte jó volt, örülök, hogy vége lett, és tényleg nem kell erőltetni semmit..
2016. aug. 24. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!