Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanács? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy fiu nagyon aranyos és eléggé bejön.. Alig ismerem de találkoztunk már..Egy kicsit eléggé gyerekes de kiderült hogy van askja és nekem is van és ott persze névtelenül de elkeztem vele beszélgetni.. Mivel facen nem mertem ráirni..És szóba jött az a téma hogy miért nem merek neki irni facen és mondtam hogy azért mert ha rájönne hogy ki vagyok nem beszélne velem.. És hát kitalálta hogy ki vagyok és mondta hogy akkor se érti hogy miért nem merek neki irni.. És ez után volt az hogy találkoztunk mert az egyik nagyon jo fiú barátom leszervezte és elég jól elbeszélgettünk.. De én nem merek ráirni..:( szerintetek mit gondolna ha ráirnék vagy bármi? Nagyon félek:(
2016. ápr. 14. 21:03
 1/4 5bence5 válasza:
67%
Ha nem irsz rá az a te bajod de ha ra irsz jol járhatsz.
2016. ápr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

ez mekkora egy agyhalott generáció, sírás

mi lenne ha nem lenne ask meg ilyen szarok?

faebookon keresztül fogsz teherbe esni?

2016. ápr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki szerintem, ha jól kijöttetek egymással, biztos nincs ellenére, ha még találkozni is hajlandó volt veled.
2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ertem, ha jol elvoltatok egymassal, miert nem ir rad o? Hisz o a fiu.:( lehet, hogy hulyeseg, de en mar regota amellett az elv mellett vagyok, hogy a fiuknak kell irnia.
2016. ápr. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!