Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megmondjam neki? 14/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy utcában lakom, ezért mindennap látom. Kb. 1 évig jártunk, de puszin, kézfogáson kívül semmi nem volt, ezek se történtek sűrűn. Már 2 éve, hogy szakított, mert hülye voltam és mindenkire féltékeny. Tavaly ilyenkor nagyon jóban voltunk, mindenre azt válaszolta, hogy akkor mondja el, ha találkozunk. A legjobb barátjának ekkor azt mondta járunk. Aztán egyszercsak egyik pillanatról a másikra letiltott. Néha még szoktunk beszélni, akkor is csak én kérdezek hülyeségeket, csak hogy addig is beszélhessünk. Én még mindig szeretem, nem tudom ő mit érez. Arra gondoltam ballagás után elmondom neki, hogy szeretem, mert suli után elköltözünk kicsit arrébb (eddig a suli miatt nem tettük).
2016. ápr. 16. 14:41
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy szoktunk találkozni élőben. (Szüleink jóban vannak) Olyankor mindig jófej, beszélgetünk és tök aranyos.
2016. ápr. 16. 14:44
 2/12 A kérdező kommentje:
Meg persze akkor is találkozunk amikor random összefutunk az utcán.
2016. ápr. 16. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Kézfogás?! :'DD Amúgy mondd meg, szerintem értékelni fogja, de akkor ne várj a ballagással szerintem.
2016. ápr. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy fogtuk egymás kezét 😂
2016. ápr. 16. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg most, ne várasd
2016. ápr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek szerethet még? Nagyon hiányzik..de nem merem megmondani neki, mert mivan, ha nem szeret és életem végéig kínos lesz nekem a találkozás? Nagyon félek 😔
2016. máj. 7. 23:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret, akkorsem fog kinevetni. Ráadásul legalabb tudod hogy nem szeret és továbbléphetsz, nem kell egész életedben azon rágódnod hogy "mi lett volna ha elmondom neki".

Ha meg szeret akkor nyert ügyed van!

Kérlek szépen mondd el neki, vagy nagyon boldog leszel vagy megkönnyited a jövőd!

2016. máj. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg ha jártatok és a arátjának azt mondta h jártok akkor szeret még! Sztem a barátja mondta neki h tiltson le téged
2016. máj. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Csak annyira félek.. Meg mit mondjak neki? Hello, szeretlek még mindig, hiányzol, járunk? 😂 Vagy mit?
2016. máj. 8. 18:06
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg furcsa, hogy, ha szeret, miért nem ír rám soha? Mindig én írok neki, de én meg nem merek, mert nem akarom hogy megint letiltson..
2016. máj. 8. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!