Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, mit csináljak? Ez beválhat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csináljak? Ez beválhat?

Figyelt kérdés
Nagyon kéne a segítség:( A legjobb barátnőm bele van esve a srácba. Nagyon. És nagyon szenved miatta. Szerintem a srác is a barátnőmbe. De valószínűleg azt hiszi, hogy a barátnőmnek nem jön be (pedig elég nyilvánvaló, hogy igen) és nem mer lépni. Vagy csak simán gyáva nem tudom, de ez nem is lényeg. Mit tudnék csinálni, hogy segítsek nekik? Mondjuk ráírok a srácra és elkezdek vele beszélgetni, majd valahogy szóba hozom a témát, és finoman utalok rá, hogy lenne esélye és lépnie kéne? Ez működhet? Vagy ha nem, akkor mit tehetnék segítsetek nagyon kérlek titeket:( Azon kívül, hogy nekik kell megoldani stb. igen ezt én is tudom de nem akarom, hogy emiatt legyenek mindketten boldogtalanok, szóval mindenképp segíteni fogok valahogy. Nagyon köszönöm előre is azoknak, akik segítenek :)

2016. ápr. 16. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem a te életed, ne szólj bele.

A legrosszabb amit tehetsz ha ráírsz. Szóval inkább maradj ki ebből.

Max a barátnődnek mondd h lépen ő.

2016. ápr. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mégis mit csinálhatna? Ha egyszer a srác ekkora nyomorék.... Nem esik le neki semmi
2016. ápr. 16. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha a srác nyomorék akkor meg miért tetszik neki?
2016. ápr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy meg tudjuk hogy te vagy az a lány aki bele van esve, és azért írtad ki a kérdést hogy a legjobh barátnőd írjon neki valamit rólatok. Kezdhetted volna így is
2016. ápr. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne írj rá senkire...ne légy kerítőnő!
2016. ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
sztem beszéld meg a barátnőddel hogy akarja e hogy segíts neki ha igen csinálj vmi olyat hogy megkérdezed a srácot hogy bejön e neki a barátnőd mert elég feltűnően nézi meg stb és leesett neked és h tetszik e neki ha igent mond v vmi akk meg mond el neki h ő is bejön a barátnődnek aztán majdcsak kezd valamit a nyomorékja ha vaksi szegény. ha nem esik le neki akkor segíteni kell neki hogy leessen
2016. ápr. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4es... nyilván tudná a barátnőm egy névtelen kérdésből, hogy én írtam, és ha már névtelenül írom ki, akkor a magam nevében is megtehetném nem?xd logika pls...

de köszi mindenkinek:)

2016. ápr. 16. 18:59
 8/9 anonim válasza:
szerintem nyugodtan ráírhatnál a srácra, ha elég biztos vagy benne hogy neki is bejön a csaj. De ha adnál több infót könnyebb lenne segíteni. Pl hogy mennyire ismerik egymást? Jóban vannak vagy csak látásból ismerősök.
2016. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, jóban vannak és én is a sráccal úgy nagyjából, ezért gondoltam, hogy nem lenne gáz. Egy vadidegenre ráírni szerintem is hülyeség lenne.
2016. ápr. 17. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!