Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az egyik lány barátomba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom. Minden nap beszélgetünk sőt még egy suliba is járunk! csak nem merem neki el mondani hogy szerelmes vagyok bele! :( és az a gáz hogy tetszik neki valaki! :( mit csináljak? 16/F

2016. ápr. 16. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Akarod vagy sem? Te döntsd el. Ha akarod akkor mondd el neki, mert ha nem mondod el, akkor nem fog a szádba repülni sült galambként...
2016. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiabi válasza:
Mondd el neki minnél hamarabb. Ne várj addig amíg késő lesz.
2016. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát haver ez veszett ügy. a barátzónából nincs kiút szóval szerintem hagyd és próbáld elfelejteni. pár hónap múlva úgyis lecsökken a dopamin szintje az agyadnak és elmúlik a nagy szerelem aztán mintha meg se történt volna. ha elmondod neki lehet hogy még a barátságnak is annyi emiatt mert sose fog úgy tekinteni rád mint pasira hanem mint barátra. barátzónából sajna nincs kiút
2016. ápr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3as vagyok ha meg tetszik is neki valaki akkor meg aztán főleg hagyd a p*csába a dolgot de akard leégetni magad mert legroszabb esetbe utálna még ki is beszél a baráti körébe h te bepróbálkoztál nála stb stb de azért kíváncsi vagyok hogy döntesz és mi történik majd. majd írd le a döntésed meg hogy mi volt ha mégis felelőtlen voltál:D
2016. ápr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki! Szerintem inkább ne. A barátság örök, a szerelem múlandó. Inkább legyetek örök barátok. Most nehéz, de hidd el, hosszútávon jobb lesz így! Kitartást! :)
2016. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!