Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet ebből gáz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből gáz? Bár maga amit csináltam gáz, de ebből ilyen durvaságok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány aki nagyon tetszett. Nem jöttünk össze, de barátok vagyunk. Kb. 2 éve volt, hogy tetszett. Azt mondtam az unokatesómnak, hogy a barátnőm volt. Kérték tőle ask-on, hogy véleményezzen. Ott volt ennek a lánynak a neve is. Azt írta, hogy "o elvileg az unokatesóm baratnoje volt,tehát biztos jofej". 19 napja volt ez.
2016. ápr. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
LeL!
2016. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hmm nekem is ugyan ez volt :D azt hiszik csomoan hogy jartam valakivel, de én nem buktam meg le. Mondjuk ez 5 éve volt :')
2016. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én sem buktam le. xd csak askra is kiírta.
2016. ápr. 16. 18:50
 4/5 anonim válasza:
Hát tesó méterekről bekaptad a kékerest. Ha a csaj meglátja hogy a barátnődnek mondtad nem biztos hogy baj lessz mert barátok vagytok azt írtad de haragudni fog valamely szinten rád. Nen tudom hogy askon lehet a kérdést jelenteni de ha lehet akk egy délutánt szánj kamuprofilok készítésére és jelentsd be mineggyikkel az unokatesód kérdését
2016. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ő kérdezte. őt kérték, hogy "véleményezzen". Amúgy a lánynak nincs ask-ja, és nem is mondtam neki az utesóm nevét. Mikbe nem keveredek öcsém
2016. ápr. 16. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!