Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha reménytelenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha reménytelenül szeretem az exemet?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szakított velem mert megismert egy másik lányt akivel azóta is együtt van:( én attól a naptól kezdve hogy megismerte egyátalán nem is érdeklem pedig 2 évig együtt voltunk soha nem mondta el hogy miért hagyott itt egyik napról a másikra csak az ismerőseitöl tudom. Azóta már nagyon sok idő eltelt ezalatt csak egyszer találkoztunk akkor is 2 mondatot váltottunk. Ahogy elment rá 10 percre ott az utca közepén nekiálltam sírni és mèg most is ha a jövőt látom vele képzelem el akarmi történik velem azt várom hogy elmeséljem neki olyan ruhákat veszek amik neki is tetszenének rajtam az ő kedvenc zenekarát hallgatom stb. Ő pedig eltűnt az életemből és én ebbe nem tudok belenyugodni és magamat okolom hogy nem vagyok elég jó. nagyon szeretnèk neki írni nagyon szertném ezzel megkeresni mert ő már rég azt hiszi hogy túlvagyok rajta. Szerintetek érdemes lenne? Nagyon szeretem őt:(
2016. ápr. 18. 00:06
 1/3 crudy ***** válasza:
100%
Ha két év után el se mondta h miért hagyott ott akkor szerintem nem kéne erőltetni. De te a kérdésedre egy konkrét választ vársz ami az h persze hajrá próbáld meg. De ezt nem itt fogod megkapni hanem a haverjaidtól akik mindig azt mondják amit akarsz. Ha dobott téged és mással van és mással boldog akkor ezen túl kell lépni. És ezt hogy? Hát ne hallgasd a kedvenc zenekarát meg ne úgy válassz ruhát ami neki is tetszik, ha találkozol vele légy vele közömbös, ne nézegesd folyton a képeit meg facebookját. Ezekre még csak azt sem lehet mondani h nem megy.
2016. ápr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nehéz túl lépni rajta,de muszáj! Konkrétan eldobott téged! Nehogy már te fuss vissza hozzá! Hallgatod a kedvenc bandáját,az ő stílusa szerint öltözöl...gondolom tudod,hogy ez nem jó. De bakker...akkor miért csinálod? Megértem,hogy nagyon szereted és nehéz őt elfelejteni,de ha olyanokat csinálsz, amivel szándékosan csak magadnak ártasz,akkor ne itt siránkozz! Lépj tovább! Ennyi! Keress valakit,akit még nála is jobban szeretsz! Aztán élj tovább boldogan.
2016. ápr. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak engem az egyik barátnőmért dobott. Tudom milyen szar érzés és mennyire nehéz elfelejteni, de hidd el sikerülni fog Neked is! Eldobott mint egy rongyot és még csak magyarázatot sem adott, ilyen emberel milyen lenne a közös jövőd? Tegyük fel, ha megint összejönnétek, úgysem tudnál benne soha többé megbízni, ő meg ha már egyszer elhagyott bármikor újra megtenné.Halott ügy az egész. Próbálj továbblépni, törölj ki mindent az életedből, ami rá emlékeztet, menj emberek közé, szerezz új ismeretségeket, tereld el a gondolatod, kösd le magad valamivel DE eszed ágába se jusson írni neki vagy akárhogy kapcsolatba lépni vele. És ne okold magad!!!
2016. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!