Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelenül szeretem? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelenül szeretem? Mi legyen a következő lépésem? Tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
szóval van egy fiú aki kb egy éve tetszik, sajnos lett barátnője, de állitólag mostanság szakitami akarnak, mert távol élnek egymástol és nincsenek jol meg... a fiú nekem nagyon bejön non stop rá gondolok. Nem rég kb egy hónapja beszéltem vele facebookon általános dolgokrol: suli,tanulás stb. rendes volt, de elég szűkszavú nem merem bevalanni h tetzik, ha suliba meglátom nem merek a szemébe nézni és persze nem is ksözönünk egymásnak :S de facebookon bökdösgetjük 1mást. Nagyon tanácstalan vok én 16,5 ő 19 a csaja meg 19,5 majd nem 20. Sos segítsetek! még nem volt barátom és eléggé béna vagyok, fogalmam sincs mi legyen a következő lépés, nemsokára elballag és a büdös életben többet nem látom szal kb 1 hónapom van :( mit tegyek? SOS! :)
2012. ápr. 7. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

1.tanulj egy kicsit több nyelvtant.

2.addig amíg van barátnője ne hajts rá.ne tegyél tönkre egy kapcsolatot.

3.beszélgess vele olyanokról amik érdeklik őt.

ennyi.

2012. ápr. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a 3.nál mire gondolsz? jah és azért van annyi helyesírási hiba , mert siettem, mikor írtam! :)
2012. ápr. 8. 10:10
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. Háát pl.: ha deszkázik akkor arról beszélj vele..vagy ha mondjuk szereti a tetoválásokat akkor arról,ha szeret sütni akkor arról.ha xboxozni szeret akkor arról.ha valami játékot szeret akkor arról..... Ilyenek több nem jutott az eszembe.;)
2012. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
aha értem, csak nem akarok hülyén kijönni belőle...
2012. ápr. 8. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:
nem fogsz.nyugiiii.:D
2012. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
akkor ha ő focit szeretni akkor arrol dumáljunk? ahhoz meg én nem értek....
2012. ápr. 8. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
nézz utána. pl.:ha van egy meccs akkor az tök jó téma lehet
2012. ápr. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi,de olyan bénának érzem magam :((
2012. ápr. 9. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!