Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
16/L vagyok. Még nem volt barátom. Nem fura, hogy nem voltam még szerelmes? Van pár fiú, akiket vonzónak találok, de biztosan nem tudnék velük semmit sem elképzelni. A velem egykorúak ilyenkor már rég szerelmesek. Én miért nem érzek ilyesmit? (a lányok nem jönnek be)
2016. ápr. 18. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fura, ha a másik félben nem találtál semmi olyat a külsőn kívül ami megfog, akkor nem érdemes vele lenni.:)

17F

2016. ápr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki! Gondtalanul koncentrálhatsz a tanulásra, barátokra! Nyugi, amikor a legkevésbé számítassz majd rá, akkor mint a villámcsapás belezúgsz hirtelen vkibe.Nem kell erőltetni.
2016. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, udv a klubban ugyan igy vagyok vele. Oszinte leszek. Tisztelet a kivetelnek de szerintem a korosztalyunk sem a Nagy SZERELMET eli meg. Csak ousztan tetszik nekik valaki es osszejonnek vele. Es akkor ir neked masnap chaten a baratnod h szerelmes. Ezt nem aazert irom mert feltekeny volnek vagy valami, mert volt 1 fium, es vannak akik udvarolnak, csak pusztan nem erzem hogy barkiba is tudnek szerelmes lenni. Erett vagyok, de lehet hogy ehez megis valami mas kell. Valami amit majd kesobb kapunk meg. Addig is nezem a sorozataim es varok. Lol. (Am de orulok h valaki szinten igy van eezzel)
2016. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld pacsi:D Igen nekem is udvarolnak nem ez a gond, csak egyszerűen nem.. És több privátot nem kérek köszönöm:DD
2016. ápr. 19. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!