Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mi a helyes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pallmall15 kérdése:

Mit tegyek, mi a helyes?

Figyelt kérdés
Lassan 4 éve szerelmes vagyok egy srácba. Legjobb barátok vagyunk, mindent elmond nekem még azt is, hogy kibe szerelmes. De néha puszit ad az arcom, ok nélkül átölel, mindenhová elkísér, mindig mellettem van. és én ugyan így vagyok vele, puszit adok neki, átölelem, és ezeket mind hagyja, hogy csináljam. Nem tudom eldönteni, hogy ő most hogyan is érez. Szerintetek?

#szerelem #tönkre megyek
2016. ápr. 19. 18:14
 1/2 anonim válasza:
Ha legjobb barátok vagytok, akkor ez szerintem természetes. Kialakulhat szerelem persze. Szerintem figyeld meg kicsit más szemszögből, vagy kérdezd meg a barátaid, hogy ők kívülről hogy látják. Esetleg meg is kérdezhetnéd a srácot, "vicceskedve", hogy mit gondol rólad.
2016. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal nagyon joba vagyok. Fiú -lány barátság. Ugyanazt csináljuk mint ti: Pusziljuk egymást, olelgetjuk egymast ok nélkül. Osztalytarsak vagyunk. Akik kívülről látnak, azt mondjak h járunk, de nem :D. Mindig ezzel szekálnak, h h van xy?! :P. Mindig mondom h jól? Köszöni szépen. Szoval csak azt akarom mondani, h igenis van fiu-lany barátság, es tök természetes dolog ezeket csinálni.
2016. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!