Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Újra összejöttem az exemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újra összejöttem az exemmel de valami baj van?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén fogalmaztam meg a kérdést de az a lényeg hogy összejöttem újra a volt barátommal és ez már sokadjára van így de elhatároztuk hogy most más lesz és sokáig együtt leszünk mostmár, az ő exe miatt szakítottunk részben mert sokszor bezavart a képbe.. Most viszont olyan furcsán viselkedik azt mondja hogy szeret meg nem akar elveszíteni de mégis nem is hív le soha magához meg nem is kérdez felőlem hogy milyen napom volt szóval mintha nem is érdekelném csak hogy legyen valaki neki.. Ti mit gondoltok? Nem is érdemes exel újrakezdeni soha?
2016. ápr. 21. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha szereted és ő is téged! Ne hagyd, hogy kihasználjon.
2016. ápr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én szeretem őt de azt nem tudom ő is szeret-e engem néha azt érzem igen de néha meg azt hogy nem :(

Igen attól félek hogy csak kihasznál..

2016. ápr. 21. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Én bármit megtennék, hogy újra az exemmel legyek. Sokan vannak még így, szerintem próbáljátok meg, ne add fel! Kérdezz rá mindenképpen, kérd, hogy legyen őszinte. Lehet, hogy csak ilyen, és nincs semmi baj.
2016. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"az a lényeg hogy összejöttem újra a volt barátommal és ez már sokadjára van így "

Ennél nagyobb baj már alig lehetne..

2016. ápr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!