Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan éljem túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjem.. Szóval röviden az van hogy nagyon összetörtem.. A lány akit szerettem megmondta hogy ő nem szeret úgy engem mint én őt és ez így egy kapcsolatban igazságtalan lenne velem szemben.. Szépen mondta de igaz. Én nem tudom mit csináljak, teljesen összetörtem.. Azóta sírok és mozdulni sem tudok a fájdalomtól. Már amúgy is öngyilkosságon is gonfolkoztam más problémák miatt most ez lehet hogy az utolsó csepp volt, nem bírom. Annyira szerettem, én többet neki nem tudok nyújtani, mindent megtettem ami tőlem telt.. Mellesleg elég gáz hogy még sosem volt pasija hogy nem tud érezni semmit? Ennyire lehet valaki érzelmi analfabéta? Feladom...
2016. ápr. 24. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ne aggódj, van aki 20 éves kora után találja meg az igaz szerelmet. Most jobb lett volna, ha áltat aztán pofára esel? Inkább örülnél hogy ilyen korrekt volt veled a csaj.
2016. ápr. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
14
2016. ápr. 24. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyat is ismerek aki 50 évesen találta meg a szerelmét szóval ne add fel!

Öngyilkosságot meg felejtsd el, legrosszabb dolog. Tudom most nagyon össze vagy törve, de jó lesz majd. Mindennek nézd a jó oldalá ami kezdetben nehèz lesz, ugyanígy voltam mint te, összetörtek, de szerencsére kijöttem belőle és boldogabb vagyok mint elötte :D

2016. ápr. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előbb utóbb mindenki átesik az első szerelmi bánatán. Ez olyan dolog ami elkerülhetetlen és mindenkit érint. Hidd el túl tudsz lépni rajta az első pár hét nehéz lesz, de az idő tényleg begyógyítja a sebeket. 1 hetet szánj rá hogy átgondold az egészet, sírd ki magad aztán a következő héten tudatosan ne gondolj rá és kezdj továbblépni. Ne találkozz a csajjal ne is nagyon beszélj vele egy darabig mert könnyen visszaeshetsz (ha tényleg ennyire szerelmes vagy belé)
2016. ápr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14? És egy csaj miatt temeted magad? Ember ne legyél már ilyen! Komolyan mi van a fiatalokkal... nyugi, biztosra veszem, hogy megtalálod majd az igazit! De ne várd el, hogy ilyen korán találd meg! Csak úgy jönni fog... addig amíg nem lelsz viszonzásra fölösleges beleölnöd az erődet is. Inkább örülj, hogy a csaj korrekten elmondta hogy nem akar semmit ahelyett, hogy akár évekig hülyített volna.
2016. ápr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

14 évesen egy nyomorék lány miatt öngyilkosság? Na nemár.

És attól mért lenne érzelmi analfabéta, hogy (basszus röhögnöm kell) 14 évesen még nem volt barátja.

Képzeld én 17 vagyok, érzelmileg nem vagyok lemaradva, sőt, képzeld inkább várok az igazira, és nem egy olyan fiúra, aki miután elutasítottam nem fogadja el, hanem olyan dolgoknak magyarázza be a dolgot, hogy érzelmi analfabéta vagyok, ennek tetejében meg még öngyilkosságon is gondolkodna...

Sőőőőőt képzeld a 22 éves bátyámnak sem volt komolyabb kapcsolata, mert még sosem volt szerelmes (egy intelligens, helyes, normális egyetemista srác)


Azok alapján amiket itt írtál, én is elutasítottalak volna. Hiszen még az életedhez sincs elég erőd, azt is el akarod dobni....

2016. ápr. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az öngyilkosság a legnagyobb gyávaság... ahelyett hogy megoldanád a problémát foladod... mellesleg 14 éves vagy... tudja az ország ki vagy? kiemelkedtel valaha is valamiben? tanulas? sport? akarmi? ha most kinyirod magad a csaladodon kívül fog valaki siratni? feltetelezem nem... úgyhogy itt az idő hogy tegyél ellene baromi jo tulelo módszer :D "bűn a középszerűség, nagyjá nem lenni gyalázat"
2016. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!