Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Távol van a párom és hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távol van a párom és hiányzik hogyan éljem túl nélküle amíg nem találkozunk? Lassan depressziós leszek.

Figyelt kérdés
A barátommal 1,5 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást de ő csak 260km-re tőlem kapott munkát meg ott könnyebb is neki dolgoznia mert nem kell a lakhelyre költenie mivel az unokatesójáéknál lakik a közelben pedig vagy szállás vagy munka nem lett volna. Amikor el ment rettenetesen sokat sírtam ő nyugtatgat hogy ne féljek, de lassan már második hete nem találkoztunk. Félek hogy megváltoznak az érzései velem kapcsolatosan. Szerintetek aggódjak? Hogyan éljem túl, nagyon fáj hogy nincs itt!

2015. júl. 7. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Depi vagyok öngyi leszek

Peti vagyok Gyöngyi leszek

2015. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ahogy ő hiányzik neked, te is hiányzol neki. A te érzéseid megváltoznak? Na ltod! Az övé sem. Érted is dolgozik, van célja. Ezt tartsd szem előtt! Meg azt, hogy nem örökre ment el. Foglald el magad valamivel
2015. júl. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igyekszem lekötni magam de annyira nehéz :( Volt már valakinek hasonló?
2015. júl. 9. 11:24
 4/4 anonim válasza:
Volt. Ne te vagy az egyetlen, akinek ilyenben van része. De ettől sokkal nagyobb megpróbáltatások fognak még érni az életed során. Ha ez kicsinál, hogy fogsz megbirkózni a nagyobb dolgokkal?
2015. júl. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!