Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi legyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (18) nagyon tetszik... pont ideálom.. szoke kek szemű. Egy suliba járunk es úgymond joban is vagyunk. A baratja a baratnommel jar szoval ismerem is oket meg minden. Azt mondta baratnomnek hogy szep lany vagyok, de nem akar barátnőt.

Szerintetek lehet valami?? Vagy ha jobban kozelednek nyomulasnak venné? nagyon menő a srac meg minden ilyesmi... amúgy en 16 vagyok.


2016. ápr. 24. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem barátként közeledj felé, ne írd le az eredeti szándékaid:))) ki tudja mi sül ki belőle, sok sikert!:)
2016. ápr. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:))
2016. ápr. 24. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!