Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok, ha egy lány odamenne hozzátok és azt mondaná, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Soha nem láttad ezt a csajt...de azt mondja ,hogy szeret!? Lesz*arnátok nem?

15/L



2016. ápr. 28. 08:34
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"De itt az a baj ,hogy meg sem merem próbálni,mert tudom hogy én édes kevés vagyok ,ahhoz ,hogy pont neki kelljek.."

Mindennek ellenére ez nagyon rossz hozzáállás. Ne tartsd magad ilyen kevésre!

2016. ápr. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
De,ha kevés vagyok miért tartsam magam többre?
2016. ápr. 28. 11:13
 23/32 anonim ***** válasza:
önbizalom, önbizalom
2016. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Nem tudom felfogni, hogy neked 15 évesen hogy lehet ilyen bajod, annyira éretlen vagy. Tudod amikor a 7 éves kisgyerek nem csúszhat le az uszodában a csúszdán, mert 10 éves kortól van. Várnia kell 3 évet. Te is várj aztán majd lesz olyan srác aki felfigyel rád. Te pedig itt siránkozol ahelyett, hogy boldog legyél és GYEREK maradnál.

Olyan kis hülye vagy :)

2016. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Fél éve tetszik ez a srác! Akkor most hadjam a francba?
2016. ápr. 28. 12:00
 26/32 anonim ***** válasza:
IGEN
2016. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
57%

"A világ legszebb szava és érzése a szerelem, ne dobálózzunk már vele."


Komolyan vannak még ilyen kisded lelkűek, akik nincsenek tisztában azzal, hogy valójában mi a szerelem és, hogy hogy alakul ki? A szerelem a világ legnagyobb hülyesége és legszarabb érzése, mely csak árt! Ezen felül 3 év múlva vége van. Az, hogy kinek mi szép szó, az relatív. Nekem például az egyik kedvenc szavam a nyaktekerészeti mellfekvenc (sál). Ennyi. A kérdező érezhet szerelmet, mert nem kell hozzá hat éve ismeri kívülről belülről. Ez egy társadalom által elfogadott bullshit. De ez manapság annyira beleégette magát az emberek agyába, mint a Brachiosaurus létezése (nem volt olyan).

2016. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Utolsónak egyébként igaza van...A szerelemből úgy is csalódás lesz valamikor...Vannak jobb dolgok szerintem is ,mint az a híres "szerelem" ..De ,ha van egy jó motorod leszarod az egészet...😝
2016. ápr. 28. 13:47
 29/32 anonim ***** válasza:

#27: Én voltam már szerelmes, csodás érzés volt, nem volt szär, és nem is ártott. Oké, vége lett. De az nem azt jelenti,,hogy maga az érzés nem volt jó. Ezzel az erővel bármihez ilyen negatívan állhatna az ember, amit szeret. Szeretem a rántott húst, de úgyis csak addig tart, míg meg nem eszem. Akkor minek egyem meg? Egyszer úgyis elfogy. Szeretek nyaralni, de minek menjek? Egy-két hét és vége van....

Ha neked csak árt a szerelem és szär, akkor az egyéni szociális probléma és valami nagyon nincs rendben veled, attól engedd már meg, hogy én szépnek hívjam, ha úgy érzem. Én a jó oldalát már megtapasztaltam ,te valószínűleg még nem ,hát az már nem az én bajom..

2016. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kérdező, amikor elolvastam a #27 es választ két dolog ugrott be. Az egyik az, hogy mennyire sajnálom ezt a borúlátó, elkeseredett szerencsétlent (nem akarom gyökérnek hívni), a másik meg az, hogy neked biztos tetszeni fog a válasza. :D

Már lassan 3 óra, hazaérnek a nagy emberek az iskolából és jön majd még sok fogadra való válasz, csak nehogy összezavarodj és egyszer újból megkérdezd ugyan ezt ;)

2016. ápr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!