Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mindig mondják, hogy a lányokn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig mondják, hogy a lányoknak humoros pasik kell. Ez alatt mit kell érteni?

Figyelt kérdés
Mondjak neki vicceket, vagy hogyan legyek humoros a szemükben? Csináljak hülyét magamból?

2016. ápr. 30. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Helyzetkomikum. Az ilyet nem lehet tanulni, valaki vagy vicces vagy nem annyira. Az hogy betanult vicceket mondasz nem túl jó. Hülye csinálás van akinek tetszik, nekem néha igen, de nem folyamatosan meg azt is jól kell csinálni hogy ne rajtad nevessenek, hanem veled. Szóval humorérzéket nem igen lehet tanulni, pedig az tényleg 97%ban működik:) De jó hír: mindenkinek más vicces, lehet valakinek te vagy az.
2016. ápr. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert nincsen annál jobb ha akit szeretsz, az meg tud nevettetni. A viccek szánalmasnak, vagyis oké ha jókor sütöd el akkor poén és vicces de nem azok ami három óráig tartanak. én pl a legjobban a szarkasztikus humort kedvelem és azt aki jól reflektál a másik emberre. Pl ezért imádom a vadon janit. Tanulni meg nem nagyon lehet, esetleg ha sokat hallgatsz olyasmi humort és megjegyzel pár fordulatot amit később elsütöd. Bár lehet hogy így az nagyon mesterkélt lesz. Nem tudom.
2016. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát nem tom hülyét ne csinálj magadból szerintem :/ Én is csak akkor tudok vicces lenni ha történik valami :(
2016. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak légy laza, hadd lássák, hogy Te minden helyzetben képes vagy talpra állni :)
2016. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!