Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják az emberek a...

Miért mondják az emberek a csúnya lányoknak hogy szépek?

Figyelt kérdés

Most főleg facebookra gondolok, akárhányszor egy ronda csaj felrak egy képet stb akkor jönnek a kommentek h ú milyen "gyönyörű" "nagyon szép"... pedig a vak is látja hogy bűnrondák.

Jó persze nem írhatják oda hogy "jaj de ronda vagy" de azért akárhogy is, az mégiscsak egy hazugság...mert kétlem hogy akik ezt írják valóban úgy gondolják.. így meg ez olyan mintha azt mondanám h az ég márpedig zöld nem pedig kék, tehát ez hazugság amiről mindki tudja hogy az...



2014. okt. 2. 22:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
24%
Ez egy szubjektiv vélemény... Van akinek tenyleg az a szep, es aki írja, komolyan is gondolja... Az, hogy neked nem tetszik, még semmit se jelent
2014. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Hallottál már arról, hogy kinek a pap, kinek a papné?


Nekem pld. van egy-két kolléganőm, akiket én kimondottan szépnek látok (én is nő vagyok egyébként) a férfi kollégáim közül egy látja szépnek, az összes csúnyának tartja őket.. na akkor hogy is van ez?


Kinek a pap, kinek a papné...

2014. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó, mondjuk a facebook bókokból éppen nem lehet semmit levonni.


Sok kiéhezett férfi bárkire rámondja hogy szép, csak hogy bevágódjon :D

2014. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
A szépség relatív...
2014. okt. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
A 3.-nak pedig igaza van, a facebook-os kommenteknek gyakran nincs alapjuk.
2014. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
3. valaszado, bizonyara van ilyen is, de azert valljuk be, a legtobb pasi csak olyan lanynak csapja a szelet, aki tetszik is valamennyire, nem? Ki akar ronda not dugni? Senki!
2014. okt. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
63%
5. valaszolo, ha ezt ugy kell erteni, hogy nem az a szebb csaj, akinek tobbb a lajkja, es a szep vagy kommentje, akkor ez igy igaz...
2014. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Vagy ismerik és önmagához képest jól néz ki a képen, vagy annyira szeretik, hogy szépnek látják, vagy tényleg szépnek látják, mert attól, hogy neked nem tetszik, másnak még tetszhet, és persze az is lehet, hogy nem látják annyira szépnek, csak kedves gesztusnak szánják.


Amúgy sem egyformák az ízlések. Én pl. sokszor bűnrandának látok olyan embereket, akik a közízlés szerint nagyon szépek és fordítva.

2014. okt. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én láttam már olyan csajokat hogy ihaj...aztán mégis ott volt a sok nyáladzó alatta hogy de szép vagy, megismernélek...


Pedig olyan lányok voltak, hogy ha férfiban nézne ki úgy, akkor szóba nem állnának vele a nők. Csak ugye neten ott a sok kiéhezett szerencsétlen, akinek már majdnem hogy mindegy csak pin@ legyen.


Arról nem is beszélve, hogy pont az ilyenek miatt a lányok is egyre magasabbra teszik a mércét, meg egó növelésre használják a netet.

2014. okt. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

értem, kösz a válaszokat..


Bár annyit azért hozzáfűznék, hogy az igaz hogy ízlés dolga hogy kinek mi a szép, de csak egy bizonyos határig.

Ugye azt írtad, hogy van hogy te olyat tartasz rondának akit más nem. Igen ez így még rendeben van. DE, egy szépségversenyen senkire se mondanád azt hogy bűnronda, igaz? Még ha nem is a te izlésed és egyáltalán nem jön be, de akkor se mondhatod azt hogy ronda mert nyilván nem az mivel szépségverenyen van. Tehát amit ezzel mondani akarok, ugyanúgy ahogy vannak olyan gyönyörű csajok akikre semmilyen körülmények közt, senki se mondhatja h ronda, ugyanúgy vannak olyan ronda csajok akikre senki se mondhatja hogy szép. Mert én ilyenekről beszéltem. A kétségkívüli rondaságokról, azért is mondtam h bűnronda.

Amúgy meg csak azért foglalkozom ezzel, mivel ezeknek a bókolgatásoknak köszönhetően egyre gyakrabban teszik föl a képeket és már eléggé idegesít ez a folytonos hazudozás...

2014. okt. 2. 23:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!