Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kuzdosportot szeretnek kiproba...

Kuzdosportot szeretnek kiprobalni, de nem igazan tudom, hogy melyik lenne a megfelelo, mert sokan mondjak, hogy nem valo lanyoknak a kuzdosport.13 evesen meg nem keso elkezdeni? Esetleg tudnatok tippeket adni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Box, esetleg thai box.

Az ökölvívást lányként még éppen nem késő elkezdened, ha komolyan veszed még komolyabb versenyző is lehetsz. Nagyon jó a hazai női ökölvívó szakosztály, nem te lennél az egyedüli lány az edzéseken, nagyon jó kondit ad és nagyon jó alakformáló.

2016. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Mi a véleményed az aikido-ról?
2016. ápr. 25. 14:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aikido harcművészet és nem küzdősport !


Magas szinten egy hatékony önvédelem, viszont nem igazán statikus a fejlődése, nehéz benne előrehaladni. Szerintem hasznosabban is fel lehet használni azt az időt amit edzésre szánsz.

2016. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a judot ajánlom :)

Jól megerősödsz tőle

2016. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bandono1 válasza:

Szia.

Bármit elkezdhetsz es barnelyikben sikeres kehetsz. Csak rajtad múlik. A lényeg, hogy neked tetszen az adott harcmuveszet, jo legyen a társaság a klubban es ami a legfontosabb, megfelelő legyen az edző.

2018. nov. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!