Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek próbálkozzak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak még vagy hadjam a francba?

Figyelt kérdés

Jó, hát elég hosszú sztori előre is köszönöm hogy ha valaki végig olvassa.

A szokásos történetek alapján én is beleszerettem az egyik osztálytársamba. (Lány vagyok) Az elején mikor megismertem még nem érdekelt egyáltalán a srác de nagyon feltűnően bámult,szó szerint. Ahogy telt az idő feleltette az érdeklődésem és elkezdtem vele dumálgatni, együtt mentünk haza meg ilyesmik. Nagyon szerettem vele lenni. Azt hittem hogy én is bejövök neki így közöltem vele hogy nekem tetszik ő és hogy azthiszem beleszerettem. Kíváncsi voltam arra hogy ő is így érzeze irántam hisz minden jel arra utalt. De ő erre közölte velem hogy ő neki nincs baja velem de most nem szeretne barátnőt jól meg van egyedül meg ilyenek. Elég rosszul esett de tultettem magam rajta (ez az eset olyan február vége felé történt). Próbáltam erős lenni de nem tudtam kiszeretni belőle mert a srác ugyanolyan "provokálóan" viselkedett velem szembe vagyis nézett folyton, túl kedves volt velem meg ilyenek. A múlt héten egy házibuliba voltunk hivatalosak mind a ketten és ott pedig furcsa dolgok történtek. Vagyis megint elkezdett közeledni hozzám ölelgetett meg ilyenek. Sőt még velem is aludt, nem történt semmi komoly csak nagyon durván hozzámbújt s majdnem megcsókolt. Ezt nem érzem helyesnek hisz pár hónapja utasított vissza. Azóta nem beszéltünk de mindjárt fogok találkozni vele a suliban mert osztálytársam. Mi a véleményetek, mit tanácsoltok?

Köszönöm azoknak akik vegigolvasták ezt a kisebb regényt és segítenek megoldani ezt a dolgot.

16 évesek vagyunk.


2016. máj. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
*hagyjam, nem d vel
2016. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan a srác, én hagynám a francba..
2016. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Első, Te nyelvtan tanár vagy?

Próbáld meg vele ezt megbeszélni egyébként, erre maximum ő tud választ adni, hogy most azért viselkedett így, mert ittas volt vagy esetleg ,ás okból.

2016. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi srácok, ha nincsenek komoly érzelmeink hajlamosak vagyunk a többiek véleményétől függővé tenni az aktuális párkapcsolatainkat. Ami nem helyénvaló, és megbeszélésre szorul. Én személy szerint megbeszélném vele szóban a történteket, és aztán meglátjátok. Kívánom a legjobbakat, jó lenne ha összejönne neked...
2016. máj. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!