Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hagyjam a francba, vagy...

Hagyjam a francba, vagy próbálkozzak tovább?

Figyelt kérdés
Tehát van egy csaj nagyon jól elvagyok vele,kedvelem.Ő is ugyanígy érez/érzett,mondta is hogy egyre jobban kedvel,jól érzi magát velem.Randizgattunk,ismerkedtünk első csók is megvolt.Minden jól ment egészen addig míg el nem utazott a barátnőivel a Balatonra(4napra nyaralni)Pontosan itt kezdődnek a problémák,mióta hazajött eléggé megváltozott..le se szar kb.Úgy volt megbeszélve hogy majd ő ír facen.Nem írt.Írtam neki én de nem válaszolt,pedig többször fent volt,fiúkat igazolt vissza ismerősnek..Rákérdeztem hogy most mi is a helyzet velünk,folytatjuk ahol abbamaradt,vagy itt vége van az egésznek.Azt válaszolta idézem:"rajtad is múlik,nem csak rajtam".Nem tudom mit csináljak..hagyjam inkább és ne éljem bele magam még jobban,nehogy mégnagyobb pofára esés legyen,vagy próbálkozzak e tovább nála.mi a véleményetek?
2013. júl. 29. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem írd meg neki a határozott, egyértelmű ,,döntésedet" arról, hogy te mit szeretnél tőle és persze kérdezd meg őt, hogy ő mit akar a bimbózó ,,kapcsolatotokból" kihozni!

Sok sikert!

2013. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hjaj, ezen minden srác átesik szerintem. :D Nem írtál kort, de olyan 16-17-nek tippelem a csajt max. Biztos rájött a flegmázás, mert a balcsin körbeugrálták a pubik. :D Szerintem ne nagyon írogass neki, ha úgysem hajlandó válaszolni, semmi értelme. Várj egy pár napot, aztán mondd meg neki, hogy találkozzatok, xy helyen mittom valamiért. Ha valami ócska kifogással jön, akkor a dolog eldöntetett, ha meg találkoztok, akkor ott fog eldőlni. Arra azért figyelj, hogy lehet tényleg nem ér rá, akkor azért ne írd le. Csak lazán, a nők mindent megéreznek kb, úgyhogy próbálj relaxálni, foglald le magad, ne csak ő járjon a fejedben (tudom ez nem egyszerű). :D
2013. júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! :)) igen 17 éves,én pedig 19
2013. júl. 29. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindig eltalálom az életkort, asszem megvan a velem született különleges képességem. :D Na de tényleg, csak nyugisan, ha nagyon flegmázik, akkor ne foglalkozz vele, semmi értelme, mert csak magadat készíted ki. :)
2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy esélyt még adhatsz a dolognak,tárd fel neki,mit szeretnél és mit érzel,és hívd találkozóra.Talán csak annyi baja van,hogy nyaralás közben kicsit elszállt,és most vissza kell rángatni a földre.
2013. júl. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
megfogadom az eddigi tanácsokat :D azért jó látni hogy vannak itt értelmes,segítőkész emberek is :DD
2013. júl. 29. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!