Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Próbálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Próbálkozzak még vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik és nem tudom de nem is akarom elfelejteni. Úgy találkoztam vele hogy egy helyen voltunk diákmunkán aztán pedig együtt,egy helyen vizsgáztunk, beszélő viszony alakult ki de igazából nem sokszor találkoztunk. Már többször írtam neki és személyesen is kérdeztem tőle hogy lenne e kedve egy kávéhoz vagy találkozni. Mindig azt mondta hogy persze csak nem volt rá ideje a tanulás miatt. Az utóbbi 2 hétben többször is írtam neki de vissza sem ír ha hívom nem veszi fel, nem tudom miért pedig tök krdves aranyos lány. Már nem tudom hogy írjak e neki merz már gáz lenne meg nem akarom zaklatni pedig nagyon tetszik! Mit csináljak felejtsem el?
2013. júl. 4. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit. Nem támad le egyből. Egy kis ídő mulva próbálkozz újra,és ha akkor se lesz semmi akkor hagyd.
2013. júl. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából most is úgy hívtam hogy vártam egy hetet és amikor nem vette fel írtam neki de elvileg el sem olvasta facen pedig fent is volt! Nem tudom mit csináljak meddig várjak? À nem értem a nőket akkor miért mondja hogy oké persze aztán meg semmi, akkor mondaná hogy bocs de nem és akkor hagynám de így...
2013. júl. 4. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért mondja, mert ciki kimondani hogy "hagyjál békén".

Hagyd a fenébe!

2013. júl. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ez miért ciki? Még mondtam is neki hogy nyugodtan megmondhatja ha nem de utána is azt mondta hogy oké
2013. júl. 4. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
De lehet hogy igazad van! Mind1 várok egy kicsit majd jövő hét végén ráírok mert hívogatni nem akarom ès ha semmi akkor békén hagyom! Csak az a baj hogy nem tudok más lányra gondolni nekem ő kell! Mondjuk nem tudom hogy mit írjak neki mert ha megint ugyanazt az már gáz vagy kérdezzem meg hogy megkapta e az eddigieket?
2013. júl. 4. 22:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy mi történt vele, ami nem rád tartozik és amiatt nem ír vissza. Várj egy kicsit, ne mondj le róla semmiképp. Szerintem azért nem olvasta el a leveledet, mert nem akarta, hogy lásd, hogy elolvasta mégsem válaszol. Szóval várj, ne engedd el ilyen könnyen.
2013. júl. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem írtam neki! De hónap végén lesz a szülinapja majd akkor írok beki hogy mi újság vele stb. De ha akkor sem ír vissza akkor muszáj hanyagolnom
2013. júl. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!