Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért szakított velem valójában?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szakított velem valójában?

Figyelt kérdés
A barátom pár napja szakított velem. Nagyvonalakban elmesélem a kapcsolatunkat: kb 1 hónapja ismertem meg, az első három hétben mindennap találkoztunk 3-4 órákat és még otthon is sokszor beszéltünk telefonon. Kb másfél hét után (tudom hogy korai volt) jöttünk össze és bár még azután is sokat voltunk együtt de éreztem hogy valami megváltozott. Aztán az előző héten már kb alig beszéltünk/találkoztunk, még suliban a szünetekben sem. Ő most végzős ezért sokan (az én és az ő barátai közül is) azt mondták hogy csak az érettségi miatt feszült. Gondoltam biztos igaz, hisz amúgy is mindig azzal jött hogy fáradt. Aztán pár napja betelt a pohár és amikor nem írt vissza már sokadjára megkérdeztem, mi baja van velem. És erre olyanokat kezdett el mondani hogy soha nem akart megbángani de neki nem fog menni ez a kapcsolat, mert túl "szabadszelleműnek" érzi magát, és nem érzi készen magát egy kapcsolathoz. Egyszerűen szóhoz sem jutottam. Nem értem mi történt. Olyan jól éreztük magunkat együtt erre ezt mondja. Mégis mi változott abban az egy hétben? Az hogy kimondtuk hogy együtt vagyunk?! Valakinek ennyit számítanak a szavak? Próbálom őt megérteni mert még nem volt kapcsolata de egyszerűen nem megy. Tudom hogy elsiettük a dolgokat de nem értem miért történt ez és arra gondolok hogy valami más miatt akarta hogy vége legyen, csak nem mondta el. Ti mit gondoltok erről?

2016. máj. 2. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért amit leírt.
2016. máj. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Namizou1 válasza:
Lehet, hogy megijedt a helyesírásodtól. Létezik olyan szó, hogy vessző.
2016. máj. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Huuu most aztán nagyon megmondtad a magadét:) nem tudom, hogy észre vetted-e, de használok vesszőt, csak a végénél már nem figyeltem oda.
2016. máj. 2. 16:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Nem tudhatjuk pontosan mi történt, lehetne elmélkedni, hogy talán másik lány, családi probléma, esetleg pszichés zavarok állnak a háttérben, csak te érezted magad jól, stb.. Felesleges. Tőlünk vársz válaszra, megnyugvásra. Csodálatos lány vagy, ebben biztos vagyok, a barátod sokat veszített veled, de ez legyen az ő problémája, bármi is volt az oka. Fel a fejjel, csak előre! :)
2016. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!