Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított, de valójában miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított, de valójában miért?

Figyelt kérdés

Fél évig tartott a kapcsolatunk a barátommal. Nekem az első komolyabb volt ő. Nagyon szerettük egymást, mindig mondta, hogy a legnormálisabb lány vagyok, akivel valaha találkozott. Minden őszinte volt közöttünk. A tesója(aki a legjobb barátja is egyben) is mondta nekem, hogy örül, mert az öccse előző barátnőinél sokkal jobb vagyok minden szempontból, a szülők is elégedettek velem, és a fiúm is úgy érzi, sínen van velem, valóban szeret engem. Aztán jöttek családi, illetve munkahelyi gondok, amik eléggé komolyan megviselték a barátomat. Szar munkakör, sok túlóra, kevés fizetés, fáradtság, stressz... kezdett eltávolodni tőlem. Még mondogatta, hogy szeret, de egyre kevesebb közös programot szerveztünk, mert ő fáradt volt, vagy éppen problémák voltak otthon. Eléggé belelovalta magát a gondokba, mert úgy érezte, nem találja a helyét, és én is nagyon éreztem már rajta, hogy nem őt ismertem meg annak idején, kezdett kifordulni magából.... szerettem és támogattam, nem terveztem szakítani vele, úgy voltam vele, hogy hullámvölgyben vagyunk, majd kijövünk belőle. De ő egyszer csak előállt ezzel, hogy ne haragudjak, de neki ez így nem megy most, egyedüllétre van szüksége... és azóta sem keres, csak ilyen "kötelező jellegű" alkalmakkor ír, mint pl szülinap, névnap. És ez a dolog 4 hónapja történt. Tudom, hogy nincs barátnője azóta, és nem csajozik.

De elhiggyem, h valóban azért szakított-e, mert ilyen problémái voltak? Emellett miért nem fér el egy kapcsolat? Főleg, ha tényleg támogattam mindenben?

Kérlek normális válaszokat írjatok!

Köszi szépen!

18/L



2013. nov. 3. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj, mi ezt nem igazán tudhatjuk, nem is ismerjük?!

De szerintem nem volt szerelmes beléd, és most sem az. Hiába vagy cuki lány, jó lány... az nem mindig elég. Ezek után ne várd már vissza 4 hónap után... ink lassan felejtsd már el...

2013. nov. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszodat!

tiszta sor, nyilván nem ismeritek, de én főleg arra vagyok kíváncsi, hogy ez reális szakító-ok egy pasinál? van, aki tényleg ezt érzi, ez tipikus probléma? hogy annak ellenére, hogy szeret, és akár szerelmes is, nem akar kitenni a vergődése végignézésének? vagy inkább csak "duma", amivel nem akar megbántani.

2013. nov. 3. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Duma. Fél év után még a legnagyobb szerelemben kellett volna úsznotok, a baràtod viszont nem lobbant lángra, ezért korrektebbnek látta a szakítást. Ne várd vissza.
2013. nov. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!