Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne tennem szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne tennem szerintetek?

Figyelt kérdés
Tegnap fizikaversenyen voltam,és ott nagyon megtetszett egy srác.Mikor átmentem egyik teremből a másikba,akkor végig ránéztem,így akartam felhívni a figyelmét.Ez sikerült is,mert ő is nézett engem.Utána sorszámhúzáskor hátranéztem,hogy hol van,és pont ott állt a másik sorban,és tetőtől talpig végigsiklott rajtam a tekintete.Mikor leültem a terembe,akkor ő az előttem lévő padba ült,és hátrafordult nekem mosolyogva köszönni.A gyakorlati fordulónál meg könyökölve nézett,mikor ránéztem mosolygott,megemelte a szemöldökét,és suttogva köszönt. Utána már csak az eredményhirdetésen láttam,ott is szuggerált a másik sorból. Most mit kéne tennem? A nevét megtudtam,mert a mellkasán mindenki neves kitűzőt viselt.Nagyon tetszett,de ő még nem keresett.Szerintetek tetszettem neki? Ti mit tennétek a helyemben? :)
2016. máj. 3. 07:46
 1/3 anonim ***** válasza:

oda kellett volna menned hozzá.

Ha csak a nevét tudok akkor facebook maradt

2016. máj. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő jött oda a közös progikon,hogy találkozott-e már velem,és mondtam,hogy nem tudom.:D
2016. máj. 3. 07:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, nem értem, hogy miért nem lép. Félek, hogy belefutottál egy tahóba, akinek csak koitálásra kellenél. Valahogy nekem így jött le. Azt reméljük, hogy nem nekem van igazam. Tudsz vele találkozni élőben? Az mégis jobb, de ha nem tudsz, akkor meg Facebook. Hát, drukkolok! Sok sikert! ;)
2016. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!