Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az, hogy egyszer még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picúrbaba3201 kérdése:

Létezik az, hogy egyszer még engem ölelt meg velem hülyéskedett aztán mire felkelek már más lánnyal feküdt le, ráadásul előttem?

Figyelt kérdés
Majálisoztunk és annyira jo volt de 2orakkor meg engem szeretett.. aztan reggel meg lefekudt massal.. en meg osszetortem. Most meg jon a kifogasaival
2016. máj. 3. 10:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy ölelés nem jelenti azt hogy veled tervezi leélni az életét
2016. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valójában az érdekel,hogy ez miért lehet.meg hogy mit kellene tennem...szeretem mindennel jobban,es mar egy ket honapja kavargatunk,nem mondtuk ki ,hogy együtt vagyunk,de soha nem gondoltam volna ,hogy kepes ezt megtenni velem..
2016. máj. 3. 10:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem csak ölelés,megcsókolt mondta ,hogy szeret,meg minden ilyesmi szoval ja.
2016. máj. 3. 10:32
 4/12 anonim ***** válasza:

próbáld meg elengedni ezt teljesen (ne tárgyalj, nem érdekesek egy link alak kifogásai)

- és tiszta szívvel várni a szép szerelmet

2016. máj. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy el kellene engednem,de képtelen vagyok. Egyszerűen ez az első igazi szerelmem.. de figyelmeztetett ha ezek utan is vele leszek,minden egyes nap ugy fogok erezni,ahogy akkor mikor a szemem elott "csaltmeg". .
2016. máj. 3. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:

" Egyszerűen ez az első igazi szerelmem"


[link]

2016. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg nagyon vicces
2016. máj. 3. 11:10
 8/12 anonim ***** válasza:
ugyan már... elfejelted és 2 hét után már másba vagy halálosan szerelmes
2016. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném ,hogy két hét alatt elmúlna.. 2 évig voltam szerelmes,viszonzatlanul,azert hivom ezt elso igazi szerelemnek,mert ez az elso eset ,hogy ugy ereztem viszonozzák..
2016. máj. 3. 11:19
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mindenkinek az a véleményea tini szerelmekről,hogy könnyen elmúlik,de hidjétek el,hogy felfogás és érettség kérdése az egész...
2016. máj. 3. 11:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!