Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az, hogy egyszer még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picúrbaba3201 kérdése:

Létezik az, hogy egyszer még engem ölelt meg velem hülyéskedett aztán mire felkelek már más lánnyal feküdt le, ráadásul előttem?

Figyelt kérdés
Majálisoztunk és annyira jo volt de 2orakkor meg engem szeretett.. aztan reggel meg lefekudt massal.. en meg osszetortem. Most meg jon a kifogasaival
2016. máj. 3. 10:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát ja... és te még kicsit sem vagy érett láthatóan


gondolom a srác ilyen lányok kedvence swagyolo figura, akiről nem is gondoltad volna hogy ilyesmire képes...

2016. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Orulok,hogy azt hiszed mindent tudsz de nem.

Metalhead 18 eves nem volt meg baranoje sem,a szuzesseget is akkor veszitette el amikor "megcsalt"

De egyebkent jogtalanul itelsz engem eretlennek. Lehet a szerelemben az vagyok ,de ezt is inkabb tapasztalatlansagnak neveznem

2016. máj. 3. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!