Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? (lány)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (lány)

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik... Lehet hogy én is neki, de nem vagyok benne biztos... Sokat beszélgetünk mostanában, nevetünk... Keresi a társaságom, de akkor is félek, hogy nem "úgy" néz rám. 4 éve egy osztályba járunk, ez az utolsó évünk. Ismerem őt, ő is engem, de csak mostanában kezdett el jobban érdeklődni. Ha én is "Jobban" viszonzom, akkor félek, hogy elijesztem... Mit tegyek, hogy megtartsam ezt az állapotot, sőt, de ne legyek nyomulós? :/
2016. máj. 4. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia szerintem nyugottan kèrdezd meg hogy jàrna e veled ha nem gyerekes amugy nemem:fiu
2016. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jézus, dehogy kérdezem..:D De azért köszi.
2016. máj. 4. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mièrt ha tènyleg tetszik ès te is úgy gondolod hogy tedszel niki akkor mier jàcc tiszta lapokkal:-)
2016. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én soha, senkinek nem fogom megmondani, hogy mi van... Nekem ez nem...:/
2016. máj. 4. 17:28
 5/5 Eszter Első válasza:
Én is pont így vagyok de soha nem árulnám el neki nem akarom elveszíteni. nekem amúgy az edzőstársam és nagyon tetszik és egy csomót beszélgetünk így mindenről de nem akarom elmondani mert 3 évvel idősebb aztán elég gáz lenne edzésre járni heti többször találkozni vele,ha tudná hogy tetszik nekem. Meg nem egy suliba járunk aztán nem tudom van-e barátnője :/
2016. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!