Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon csak játszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon csak játszik?

Figyelt kérdés

2 lassan 3 hónapja beszélünk,minden nap beszéltünk egészen 29.-ig,felvetettük a témát hogy találkozunk, de aztán elterelte a témát,"sokszor"éreztem hogy hazudik,kb.2 hónapig nagyon arányos volt nagy megértő,ellehet vele beszélgetni komoly témákról meg ellehet vele hülyéskedni is,a legelején elkérte a telefonszámomat,de én nem szeretem megadni mindenkinek,így nem adtam meg(bánom is...) Sokat bókolt,mikor írt akkor biztos hogy jobb lett a kedvem,ha èn nem írtam akkor ő biztosan írt,de 6napja ez megszűnt,mit tegyek?

Előre is köszönöm c:



2016. máj. 5. 02:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges hogy van valami komolyabb oka, családi probléma vagy ilyesmi.

Bocsánat az oszintesegemert de szerintem az a valoszinubb hogy megunt, esetleg más lány van a képben.

Az is lehetséges hogy azt nézi hogyha ő nem ír neked akkor te írsz e neki, sok fiutol hallottam már hogy fontos hogy őket is keresse a lány.

Ha szeretnél még vele beszélni akkor ne orlodj mindenkeppen írj rá, de egyenlőre ne faggasd hogy mert nem keresett, később rakerdezhetsz burkoltan. Ha nem ír vissza akkor a második lehetőség áll fent szerintem:)

2016. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thomika20 ***** válasza:

Szerintem nem baj, hogy nem adtad meg neki a számod. Viszont tuti, hogy megunt a srác. De őszintén, ha úgy is azt mondod, hogy sokszor hazudozott, akkor miért érdekel egy ilyen srác? Akkor bármiféle nemű kapcsolatot úgy folytatnál vele, hogy sokszor csak kamuzna. Hány éves vagy?

Amúgy tuti képbe került egy másik csaj.

2016. máj. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Megtörténthet, hogy csak vár, hogy te lépsz-e.
2016. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17
2016. máj. 5. 14:03
 5/6 oroszlan15 válasza:
Valószínűleg elment a ,,kedve''
2016. máj. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Thomika20 ***** válasza:
Akkor egyszerű a válasz: rád unt. Azért a legtöbb 17 évesre ma már nem kell várni. Szerintem talált egy másik lányt, akivel el van.
2016. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!