Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az exe vajon kozre jatszik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exe vajon kozre jatszik?

Figyelt kérdés
A baratom oda volt az ex csajáèrt. Mar gyereket terveztek.De a lany felre lepett es szakitottak. Lattam a baratom telefonjaban h szakitas utan meg fel evvel is kereste ot akarhanyszor hazament innen Nemetbol szabadsagra. A lanynak megbocsajtott volna mindent, mert nagyon szerette. De nem tudta vissza szerezni. Mi nagyon jol megvagyunk (a telefonjaban o mutatott valami sms es ahogy vissza gombra ment lattam h van attol a lanytol sms es megmutatta meg elmeselt mindent) szoval vannak kisebb buta vitaink mert a hazakoltozes miatt frusztraltak vagyunk. Nagyon varjuk. De ezen kivul minden kifogastal koztunk. Megis neha ugy erzem h valahol meg szereti azt a lanyt, olyan erzekeny a temara, ha veletlen feljon vagy ha olyan nevu lannyal beszelek mar kerdezi h milyen E? Mondom neki akkor mintha megnyugodna. 4honapja voltunk Egyutt mikor elkertem parom telojat amig furdik anyuval beszeljek kicsit..es mikor letettem csorgott a telefon bevittem neki ki nyomta es torolte a szamot.azt mondta Gyula volt majd hivom kesobb. Nekem ebben nem volt vmiert semmi gyanus. Amig furdott meg ketszer csengett mondom felveszem h adam furdik majd vissza hivja. Erre noi hang szolt bele h "aőő..szia E. Vagyok adamot keresem" mondom nekI h a baratnoje vagyok mit uzensz neki? Á semmit csak (a baratom) Tud nemetul es kellene segitseg forditasban.. kozben a baratom kb 3szot. Tud ....megkerdeztem a parom h honnan tudja a volt csaja az uj szamot? Kesobb kiderult h a parom anyukajatol ...azota semmi ilyen nem volt.. vajon kell aggodnom h fel bukkan.E mèg? Ugy erzem neha h igen es h a lany elonyben van. Nemtudom miert, amugy a parom azt mondja h utalja es soha tobbe nem akarja latni.De ,nem tudom nemhiszek neki teljesen...bocsi h hosszu lett.?
2016. ápr. 20. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elbizonytalanítani még jobban, de szerintem a párod még nincs túl azon a lányon. Attól még szerethet téged, és biztos, hogy szeret is, különben nem lenne veled. De én nem szeretnék ilyen kapcsolatba lenni, mert az ex árnyéka állandóan ott lenne.
2016. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha túllépett volna a csajon akkor nem őrizgetné az sms-eit.
2016. ápr. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
majd 1 éve szakítottam barátnőmmel, mai napig nem vagyok túl rajta 100%-osan de már könnyebb mint eleinte. Eddig 2 lány jött szóba, hogy összejön velem. Szépen elő is jöttek a régi emlékek és mindkettőt sikeresen megbántottam pedig nem érdemelték meg. Én hülyeségem volt. Most elhatároztam mindaddig nem keresek kapcsolatot amíg le nem zárom magamban. Ez sajnos ilyen.
2016. ápr. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hű, én nagyon sajnálom ezt a helyzetet kérdező. Kívánom a legjobbakat, és hogy túljussatok ezen, de nincs túl sok jó tapasztalatom a dologban. Nem egy kapcsolatom ment már tönkre azért, mert az ex árnyéka rávetült a kapcsolatra. Nem voltak ilyen komolyak, de nem is voltam elég idős, hogy rendesen fel tudjam dolgozni a helyzetet.

Nekem csak 1 exem volt, akit alig sikerült elfelejtenem. Volt párom mellett folyamatosan zavarba tudott hozni, sokszor hiányzott, beszéltünk...stb. Viszont mostani párom mellett tökéletesen hidegen hagy. Annyira szeretem barátomat, hogy teljesen túltettem magam exemen, és nekem igenis kellett hozzá ő. Ellenben még a nevét se tudja barátom a volt szerelmemnek, mert nem lényeges már, nem hogy még sms-eket meg hívásokat lásson/vagy ilyenek egyáltalán létezzenek...

Személy szerint az a véleményem, hogy ha az ember olyannal jön össze, akit képes valóban szeretni, szerelmesnek lenni belé, komoly kapcsolatot építeni vele, akkor ott az ex már nem merül fel ilyen szinten. Maximum hogy volt. De nem lesz kényes téma, nem lesz árnyék. Nekem ettől az egésztől olyan érzésem van, mintha időhúzás lenne. Fogalma sincs mit akar, merre menjen, mit kezdjen magával... Nagyon kívánom, hogy ne legyen igazam, és nálatok másképp alakuljon.

2016. ápr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Eloszoris koszonom az oszinte valaszokat.

Amikor hazavitt bemutatni, akkor a magyar telojan keresett egy smst es akkor lattam meg, amikor utoljata volt otthon meg nem ismert alkalma sem volt torolgetni, akkor ki torolt mindent, a Telefont is eladta!

Nagyon szeretnem vele megbeszelni de ugysem fogja pont nekem ext bevallanI..

Egyebkent kozos hazat vettunk mar es meheszetbe kezdunk. Ugy latom komolyan szeret. Regota nem jott szoba az exe , csak en agyalok folyton. Amikor osszejottunk nemis volt tuljo a kapcsolatunk.. szerintem azert mert vegyes erzelmei voltak honapok ota eleg jol megvagyunk mintha jobban lenne..es tul lenne. Nekem azt mondta hogy en nagyon sokat segitettem felejtenI.meghogy szerinte aki segit elfelejteni a multat az lesz a jovonk.. es engem ennek tart. Megis akarmilyen nyers ember. Akarmennyire nem mutat ki dolgokat.en valahogy erzem. Es nagyon szeretem. Nemtudom mit kezdjek ezzel. Ha felhoznam tudom h vagy ideges lenne h megint ez..vagy azt mondana milyen butus vagyok balblabla...:/

2016. ápr. 20. 14:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsonak:

Koszi a jokivansagokat.

Ezek a dolgok a kapcsolatunk elejen voltak. Igazabol csak engem gyotornek. Meg o nem kereste a csajt.. inkabb a lany ot. Csak igy h tudom mennyire szerette.ugy erzem nem rughatok labdába. Ez ellen valamit tenni akarok. Apuval beszeltem errol o aztmondta h velunk lakott egy honapig, es latja hogyan nez ram a parom, hogyan beszel rolam. Milyen figyelmes, es hogy mennyire szervezi az eskuvot. A gyerekszobat...de en nem akarok eletem vegeig arnyek lenni. Nem akarom elvesziteni. De hogyan lehetne megoldani? Nagyon boldognak latom , es a legjobb baratai is mondjak h mostanaban milyen kivirult a baratom.. talan vegul tul lett rajta csak az elso par honapban nem volt meg tul rajta? Es engem szeret? Hogyan tudnek biztosra menni?

Egyebkent amikor osszejottunk elotte 2honapig udvarolt! Jol birta, probara tettem.mert en sem voltam tul valakin..egy 3eves kapcsolaton. Mikor osszejottunk rendesen, akkor mar rá 2hònapra abszolut teljesen tul voltam az elozon.

2016. ápr. 20. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!