Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent az, ha azt mondja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha azt mondja egy fiú, hogy nem tudja mit érez?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyunk együtt a barátommal, minden jo volt, imádott, de mostanában megváltozott és azt mondta szeret engem csak nem ugy. Nem tudja mit akar, nem tudja mi legyen. Mit érezhet? És miért nem akar elengedni akkor, ha nem ugy szeret? Nem akarja hogy ne beszélgessünk.
2016. máj. 14. 05:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem akar hosszútávú elköteleződést, de azért néha jó veled, amikor jobb nincs.

Keress mást.

2016. máj. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hogy, az egész kapcsolatot ő akarta.
2016. máj. 14. 06:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a cicázásra még jó vagy, de átverni azért nem akar, hogy lehazudja a csillagokat az égről. Ezért ez egy köztes megoldás.
2016. máj. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolatot csak ő akarta, te nem akkor meg főleg szakíts vele. De hogy nem lehet megérteni , NEM SZERET.
2016. máj. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is akartam, de ő kezdeményezte. Most azt kértr hagyjak neki időt. De találkozni es beszélgetni nem akar.
2016. máj. 14. 09:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg
2016. máj. 14. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!