Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magányra vagyok ítélve?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok. Lassan úgy érzem, hogy könnyebb lenne csatlakozni facebookra és belefeledkezni a virtuális világ adta életbe.

Eddig senkivel se jött össze: a kémiatanárom elköltözött, az új kémiatanárnak felesége van, Stallone vagy' 80 éves, Heath Ledger halott, németül meg nem beszélek, úgyhogy Ken Duken is kiesett, felénk meg nincs férfiember, aki érdeklődést mutatna. Múltkor odamentem egy fiúhoz, de kiderült, hogy francia cserediák, azóta nem próbálkoztam.

Mondjátok, hogy még nem késő megtalálni életem Nagy Szerelmét, akivel majd sok kicsi én és kicsi őt csinálhatunk. (oké, nem akarok gyereket, de a gyerekgyártás folyamata érdekel)

Ti is végtelenül egyedül érzitek magatokat?

Egy Marvel rajongó 19 éves lány



2016. máj. 15. 22:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%

Stalone 80 éves? Miket meg nem tudok it

Én még csak 19/f vagyok

2016. máj. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Még csak most lesz 70, nem akarok én itt megvezetni senkit. A véremben van a költői túlzás.
2016. máj. 15. 22:35
 3/26 anonim ***** válasza:

Hát pedig a személyiségeddel nincs sok baj. Ha nem vagy végtelenül csúnya, akkor nem értem a problémádat, mert viccesnek hangzol, és jó fejnek.


Igazából azt is el tudom képzelni ha e mellé még feltűnően szép is vagy, akkor csak nem mernek feléd közeledni.


Bocsánat, ez most nagyon úgy jöhetett le hogy minden a külsőről szól, de nem. Normális embernek tényleg nem fog számítani a külsőd, és tudni fog kompromisszumokat kötni. Ha pedig aktív életet élsz, akkor pedig nem lesz gond szerintem. Sok sikert, és kiváncsi vagyok. Tényleg olyan jó lett az Amerika kapitánya: Polgárháború? 17/f

2016. máj. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Hát ja a humoroddal nincs baj:D
2016. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Persze, hogy lélegzetelállítóan szép vagyok, mi más lennék? A kérdést se értem...


Háát, nekem egy kicsit sok volt benne a csihi puhi (ne értsetek félre, imádom az akciót, de itt céltalan volt, és a Marvel már megmutatta, hogy e felé is tud emelkedni), de tetszett, hogy nem komplikálták túl a történetet (rád nézek, DC), érthető volt és ügyesen felépített, engem megnyert magának.

Buckyt fel kell vennem a Lehetséges Férjjelöltek listájára.

2016. máj. 15. 22:40
 6/26 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül. Én is magányos vagyok és kezdem azt érezni, hogy ez a sorsom. Bár próbálok küzdeni a sorsom ellen, de semmi. Egyszerűem túl félént vagyok. Félek a visszautasítástól, stb.

20/f

2016. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Lélegzetelállítóan szép?

Akkor meg?

2016. máj. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Én se értem. Mondjuk nincs tükör a szobámban, az ablak meg lehet, hogy torzít.

Lehet, hogy vakrandikra kellene járnom. Ott sok a perverz?

2016. máj. 15. 22:49
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesebb mint itt:D
2016. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
És ha elrabolnak?
2016. máj. 15. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!