Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Magányra vagyok ítélve?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányra vagyok ítélve?

Figyelt kérdés

Egyedül vagyok. Lassan úgy érzem, hogy könnyebb lenne csatlakozni facebookra és belefeledkezni a virtuális világ adta életbe.

Eddig senkivel se jött össze: a kémiatanárom elköltözött, az új kémiatanárnak felesége van, Stallone vagy' 80 éves, Heath Ledger halott, németül meg nem beszélek, úgyhogy Ken Duken is kiesett, felénk meg nincs férfiember, aki érdeklődést mutatna. Múltkor odamentem egy fiúhoz, de kiderült, hogy francia cserediák, azóta nem próbálkoztam.

Mondjátok, hogy még nem késő megtalálni életem Nagy Szerelmét, akivel majd sok kicsi én és kicsi őt csinálhatunk. (oké, nem akarok gyereket, de a gyerekgyártás folyamata érdekel)

Ti is végtelenül egyedül érzitek magatokat?

Egy Marvel rajongó 19 éves lány



2016. máj. 15. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

A kérdésedre gondoltam

Amugy van egy kiskosztümom dehát..

2016. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Szerintem k-pop.

Na jó, csak vicceltem.

Ha nyitnál egy kicsit a külvilágra, nem lennél annyira introvertált, és nem minden férfit a francia cserediák incidenssel tennél párhuzamba, biztos találnál valakit.

2016. máj. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Már hogyne lenne komoly. Szeretem a mozit.


Igyekszem nyitni, remélem majd nyáron több időm lesz emberek közé menni,merre kell az ilyesmit kezdeni?

2016. máj. 15. 23:30
 24/26 Firedoom ***** válasza:
A te esetedben? Ez mozit javasolnék ;)
2016. máj. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Jaja,szerintem is mozi kell neked :) Amúgy nem vagy magányra ítélve,nekem 2 barátnőm volt,de egyiknek se volt humora,az se jó ám :D 20/f
2016. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ezdecuki. Hol vannak élőben ilyen csajok?

Hogy hol kell elkezdeni? Ha írok neked címet, eljössz? Felajánlok neked egy vakrandit, hozhatsz naccsoszt. Bár tanultam németül (azt nem mondom, hogy még tudok is beszélni), viszont nem vagyok kémiatanár. Hmm?

2016. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!