Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret még? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret még? Vagy most mitévő legyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok. A segítségeteket kérném egy picit. A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt (én 16, ő 18). Nagyon szeretjük egymást meg minden, heti többször tali stb, minden nap írt meg minden...Hát igen, az elején. Körülbelül 3 hete csinálja azt hogy napokig nem ír vissza, elolvassa nem ír, aztán rákérdezek és mintha misem történt volna. Akárhányszor rákérdek hogy mikor tali, megbeszélünk valamit, és másnap vagy aznap este lemondja. Most is hétfőn láttam utoljára. És már nagyon hiányzik. De nem értem miért csinálja ezt. Rákérdezek és nem mond semmit. Szeretlek is rég hangzott el tőle. Most én reagálom túl? Itthon történtek rossz dolgok, lehet emiatt vagyok ideges és csak túlreagálom most ezt. Vélemény? Szerintetek még szeret? A válaszokat előre is köszönöm. :)

2016. máj. 15. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem
2016. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, sajnos nekem is egyből ez jutott eszembe, hogy nem szeret már. De az meg elég fura, hogy így akarja a tudtodra adni. Ilyen bunkón. Ehhez le kell ülni és megbeszélni. Nem így, hogy egyszercsak megszakítja a kapcsolatot. Nem lehet, hogy neki is zűrök vannak a családjába , vagy a barátaival van valami, és ezért nem ír, mondja le a találkozót?
2016. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez az ha nem szeret, akkor mondja meg szemtől szemben. :( Nem hiszem hogy gond lenne a családba azt mondta volna, múltkor is rögtön mondta mikor baj volt. Most semmi.
2016. máj. 16. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!