Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a barátnőmet. ő is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dejong kérdése:

Szeretem a barátnőmet. ő is nagyon nagyon szeret engem, de túl sok rosszat csináltam már neki és túl sokszor bántottam meg, el szeretném hagyni hogy boldogabb legyen, mitevő legyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
hagyd el
2013. jún. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majd ő dönt.
2013. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az nagyon fájna neki,mert nagyon szeret engem,én is öt,de már nem akarok bosszúsagot csináltam neki már
2013. jún. 23. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne csinálj. Ennyi.
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a barátomat elhagytam, mert ilyen volt mint te, végül megakartam újra próbálni, de azt mondja, nem kellene miatta adódnom, stb. Most ilyen egyhetes csajai vannak, én itthon szenvedek, ő meg próbál engem elfelejteni.

Egyik sem jobb, elhiheted.

Inkább térj észhez, mert egy nap megbánod.

2013. jún. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha tényleg annyira szereted miért tettél neki rosszat, miért bántottad meg? akkor lehet mégsem szereted mert at ember nem bántja azt akit úgy szeret....
2013. jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talán változz meg, és ne bántsd meg többet.
2013. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Remélem nem bánod, hogy ha egy percre pasimmá fogadlak és a lehető legjobb indulattal elmondom neked, hogy te hülye vagy.

1. Ha annyira sokkal jobb lenne a barátnődnek nélküled, már elhagyott volna.

2. Ha annyira zavar téged, beszéld meg a barátnőddel. (Nem tudom ő hogy van vele, de én szeretem tudni mi bántja a pasimat. Ha nem tudom mi baja, nem is tudunk változtatni rajta.)

3. Feltételezem, bármit is csináltál, ezek után úgysem bántanád meg a barátnődet (legalábbis tudatosan nem).

4. Mégis milyen alapon hozol döntéseket helyette?! :P


A párom eljátszotta velem ugyanezt, de beleőszültem mire rájöttem mi baja volt... Ugyanazokat elmondtam neki is, mint amit neked leírtam.

2013. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is ezert dobtak..hogy nekem jobb legyen?? en meg egy evig szenvedtem miatta..
2013. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!