Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van ennek még értelme így?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek még értelme így? (bocsi, hosszú lesz)

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel október óta jóban vagyok, de csak az utóbbi hónapokban melegedtünk össze úgy igazán. Sokat beszélgettünk arról, hogy mit szeretnénk csinálni együtt nyáron. Egyik este még pár hete aztán véletlenül elszólta magát, hogy ő egész nyáron dolgozni fog a Balaton mellett úgy, hogy haza sem jön. Azt mondta, azért nem akart szólni, mert még nem biztos. Ezen a dolgon rengeteget idegeskedtem, de aztán elfogadtam, és ennek ellenére minden folyt úgy, ahogy eddig. Egészen múlt szerdáig, amikor is találkoztunk, és kosarat adott. Azt mondta, erre a másfél hónapra nincs értelme kötődni máshoz, és hogy nem miattam van, hanem a helyzet miatt. Azt is mondta, hogy ne érezzem úgy, hogy hitegetett. A döntését teljesen megértem, talán mindkettőnknek jobb így, de mégis becsapva érzem magam. A probléma az, hogy vasárnap bál volt a környéken, ahova ő el tudott menni, én viszont nem. Korábban már hangoztatta, hogy elítéli azokat a lányokat, akik egy kevés ivás után hagyják, hogy rájuk másszanak a részegek, és tapasztalatból mondom, hogy tényleg mindig elkergette őket. Most viszont azt mesélték, hogy hajnalban egy részeg fickóval ölelgették és puszilgatták egymást. A forrásom valószínűleg nem volt teljesen józan, és tudni kell róla, hogy előszeretettel túlozza el a dolgokat, tehát az, hogy a fickó nyomult, teljesen biztos, de hogy a lány mit csinált, kérdéses. Ha ez megtörtént, a kikosarazás oka hazugság volt. Én még mindig szeretem, de nem tudom, mit kéne tennem, vagy hogy van-e egyáltalán remény erre az egészre, főleg úgy, hogy továbbtanulni is más városba megyünk. Egyelőre annyit kérdeznék, hogy szerintetek hogy kellene kezelnem ezt a helyzetet, és mit kéne tennem? A segítséget előre is köszönöm.

2016. máj. 17. 04:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért ilyen könnyen nem szabad feladni, szerintem ne is ez legyen a fejedben. Lehet tényleg ő is kedvel, de még nem biztos abban amit akar, ezért adj neki kis időt... vagy az lenne a legjobb ha elmondanád neki amit érzel. Az a legtisztább. Oké, ez így nem könnyű de semmit nem veszítenél vele. Én drukkolok.
2016. máj. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már erről, hogy mit gondolok, és hogy nem szeretnék lemondani róla, de ő mégis azt mondta, hogy neki ez így biztos nem fog menni. Azt mondta, minden legyen úgy, mint régen, és habár én tényleg próbáltam úgy viselkedni, ő mégis csak kétóránként válaszolt egy mosolygó fejjel, egyszerűen úgy éreztem, nem kíváncsi rám azután, hogy elmondtam neki, mit gondolok erről. Persze nem vágtam az arcába, hogy "na, most itt maradsz", hanem elmondtam, hogy értem a döntését, de én mégis megpróbálnám. Aztán péntek óta nem is beszéltünk... Ez a bál dolog meg egyszerűen kiverte nálam a biztosítékot, nem tudom, mit gondoljak...
2016. máj. 17. 06:16
 3/4 anonim válasza:

Nem akar veled lenni , az van öregem. Ha ennyire szabadulni akar tőled enged már el..mit pedálozol?

Én csak elképedve olvasom az ilyeneket hallod..van egy szitu, te meg itt írogatsz. Oda kellene menni tisztázni hogy mi volt ha ennyire érdekel, de ha már nem vagytok együtt alapbol nincs is hozzá közöd.Csak akkor tisztázd ha újra összejönnétek.

Engedd el. Aki menni akar az el is fog.

2016. máj. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy akitől hallottam, az egészet bekamuzta...


3-as, a helyzetet kicsit félreértetted, de lényegében igazad van ezzel kapcsolatban. Nem sülne ki semmi jó ebből az egészből, barátok pedig még lehetünk. Köszönöm mindkettőtök segítségét, hasznos volt. Megpróbálok tovább lépni, mert fölösleges pedálozni valami olyan után, ami elment.

2016. máj. 17. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!