Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon lesz ennek így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon lesz ennek így értelme?

Figyelt kérdés
A "barátommal" kb. egy éve vagyunk együtt. Mindig több volt köztünk mint barátság. Eleinte elég ritkán találkoztunk, de a kapcsolatot napi szinten tartottuk.Párkapcsolatnak viszont ez nem volt nevezhető, annak ellenére hogy egyikünknek sem volt más kapcsolata. Majd kicsit szorosabbra fűződött a viszonyunk, még egymás családjával is találkoztunk. Van egy kis távolság köztünk, de beállt egy kb. heti minimum 1-2 találkozás. De néhány hónapja visszaestünk arra a szintre ahonnan indultunk. Volt hogy több hétig nem találkoztunk, vagy max egy pár órát töltöttünk együtt. Mivel eléggé zavart ez a helyzet fel is hoztam neki, de azt mondta komolyan gondolja velem, és oda fog figyelni... De egyáltalán nem látom rajta hogy zavarná a kialakult helyzet, minden megy a régibe. Barátaim azt mondták adjak lehetőséget ennek az egésznek, mert tudják hogy velem akar lenni, de örökké senki se várhat a változásra.

2016. jan. 24. 00:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz egy igazi parkapcsolattal, ha mar most csokken az erdeklodese, kesobb ez meg rosszabb lesz.
2016. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ilyesminek nincs szabálya, de hát ha egy év után már lefelé megy, ami el se kezdődött.... szóval ne tekintsd magad kapcsolatban állónak.
2016. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem is mondom, hogy ez párkapcsolat lenne, annak ellenére, hogy ezt ő így reklámozza a haverok előtt. De nem tudom hányszor kellene még e miatt szólnom, hogy nekem ez így nem jó...
2016. jan. 24. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem kell többet szólnod, látod, hogy nem érdekli.

Élj!

2016. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nincs általános szabály arra, hogy ki mitől lesz boldog.


De nyilvánvaló, hogy ha te nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, akkor legyél egyenes, mondd meg neki, hogy ne raboljátok egymás idején, mindenki menjen az útjára.

Aztán keress magadnak olyan párt, akivel tiszták a szerepek/játékszabályok.

(Én is voltam egy ilyesmi kapcsolatban, de csak másfél hónapig, aztán konfrontálódtam a sráccal, megkérdeztem, mit akar. Mikor benyögte, hogy "hát szeret velem lenni, de azt nem tudja, szeret-e", és kiderült, hogy más csajokkal is kavart már ennyi idő után, akkor még annyit sem gondolkodtam, hanem mondtam, hogy akkor helló.)


Sok sikert hozzá!

2016. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Eddig próbáltam azzal magyarázni, hogy a munka miatt nem fér bele, hogy többet együtt legyünk. De mivel nem látom hogy próbálkozna, ezért én is annak a határán vagyok, hogy jobb ha ezt így befejezzük. Azon is gondolkoztam, az is lehet, hogy természetesnek veszi, hogy ott vagyok, nem kell izgulnia hogy majd nem beszélünk vagy nem találkozunk néha néha.
2016. jan. 24. 15:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt így nem igazán lehet párkapcsolatnak nevezni...
2016. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!