Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 5 hónapja találkozgattam, beleszerettem ő viszont nem érezte azt amit én... Közben volt egy palija aki kidobta nekem nem volt senkim. Mostanában minden nap keres hív és éjelekig beszélgetünk.

Én még mindig nagyon szeretem szerintetek lehet belőle valami? ha kevés amit elmondtam akkor kérdezzetek 20/F xD



2016. máj. 20. 22:24
 1/9 anonim válasza:

Ne legyél papucs.:)

Csak kell neki valaki, aki ott van mellette.

Nekem ez a véleményem.

2016. máj. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény. Köszi
2016. máj. 20. 22:35
 3/9 anonim válasza:
Sajnos tényleg igy van,magányos és jol esik neki hogy beszélhet valakivel sőt az is hogy tudja hogy tetszik neked és vmilyen szinten ezt hihasználja. Ha szeretnél tőle vmit akkor várj vele, hogy ne csak pótolja az előző srácot,érted. Kell neki vki de nem mindegy hogy te vagy csak vki!
2016. máj. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a véleményt is
2016. máj. 20. 22:38
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja és ez a pali kb 3 honapja hogy dobta bocs ezt elfelejtettem.
2016. máj. 20. 22:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor is. Ugyanazt tudom mondani, mint az előttem szólóak. Utálhatsz, de valószínűleg pont az történik, hogy szeretné valakivel elfelejteni az előző kapcsolatát, de ez nem lesz egyenlő azzal, hogy belédszeretne. Lehet benned csak őt keresné. Ki tudja. Legyél erős, és utasítsd el finoman, keress egy lányt aki viszont szeret. :)
2016. máj. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. máj. 21. 00:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy az a szitu áll fenn, hogy hoppon maradt, az önértékelését lerombolta a csávó és a szakítás, mást nem talált a három hónap alatt és úgy van vele, hogy most már talán te is megfelelnél. Könnyen előfordulhat, hogy nem gondolja ő ezt olyan komolyan, csak legyen már valaki.

Én azt ajánlom, hogy nyomulj rá, még az is lehet, hogy összejön. Legrosszabb esetben nem jön össze, vagy összejön és pár hónap múlva te nyalogatod a sebeidet, de legalább összejöttél vele egy időre. Jó esetben meg az is kiderülhet, hogy mégiscsak működik ez mindkettőtöknek. Ezt nem lehet előre felmérni vagy eldönteni. Van, hogy közben jön rá a lány is, hogy de ez mégis csak jó neki.


Ami még előfordulhat, hogy csak arra használ, hogy felépítse újra az önbizalmát. Tehát alaposan kihasznál. Ez akkor lesz egyértelmű, ha próbálkozol nála és ő meg megmutatja, hogy eddig és ne tovább (vagyis barátzóna). Ilyenkor viszont ejtsd őt, ne foglalkozz vele tovább. Egy férfinak alapvető férfiúi kötelessége nemet mondani a barátzónára! ;-) Vagy kitörni belőle és meghódítani a hölgyet, vagy elhagyni a terepet.

2016. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2016. máj. 21. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!