Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szeretném látni a ti véleményeteket is a gyerekszerelemről!

Az én unokám most negyedikes, és annyit áradozik egy bizonyos fiúról, hogy az valami hihetetlen. A fiúnak azonban régóta "más lány a bejövős", legalábbis elmondása szerint :) Szerintem nagyon cukik, de nem igazán hiszek az ilyesmiben..



2016. máj. 21. 21:34
 1/3 anonim válasza:
Köszönjük, hogy ezt megosztotta velünk.
2016. máj. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
10 ujjamon nem tudnám megszámolni, hogy én hányszor voltam szerelmes alsós koromban. Mindegyik elmúlt 1-2 hét alatt.
2016. máj. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 partizana ***** válasza:
Ennyi idősen még nem lesz szerelmes senki csak mivel még nem volt az így azt gondolja, hogy ez kis szimpátia már annak minősül, szerintem mindenki szerelemnek hívta az első lány aki egy picit is megfogta kiskorában:)
2016. máj. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!