Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy csak kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy csak kövér nagyon duci nőknek jövök be (80 kg feletti) amikor én a vékony nőket szeretem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 12:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá. Amúgy van sok jó nő abban a rétegben is (ha végez valami sportot, eszméletlen brutál tud lenni a BBW csaj)
2016. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Te is nagyon vékony vagy, ugye?

Valamiért a dagadt nők nagyon szoktak rájuk gerjedni.

2016. ápr. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

#2


Minden nő a vékony pasikra gerjed. Egye-fene elnézik az izmost is, de sokan már arra is fanyalognak, ha nem vékonyan izmos. Átlagos, kövérkés, súlyosan kövér meg mehet a levesbe.

2016. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
3. Átlagos vagyok kis pocak is van
2016. ápr. 9. 12:27
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Mit kell állandóan jafizni? Örülj, hogy legalább tetszel valakinek! Mi lenne, ha még ez se lenne? Akkor meg azért hisztiznél, hogy miért nem jövök be senkinek!


Egyébként meg, mindenki csak annyit kap vissza az élettől, amennyit beletett!


A duci nőknek is van jó és szerethető szívük. Szóval ne nézd le őket!

2016. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
33%
"Egyébként meg, mindenki csak annyit kap vissza az élettől, amennyit beletett!" Ekkora baromságot még nem halottam a héten. Egy sreg cáfolat van erre. Pl aki beleszületik a milliomosok családjába és utána Joffrey királyként szadizza a többieket és mégis sok pénze lesz mert örökö + apuci vállalatának is ő lesz a vezetője névleg. Igaz a csicskás fog dolgozni, de ő kapja a pénzt.
2016. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

#6


1. hallottam, nem halottam!!!

2. sereg, nem sreg!!

3. a pénz nem egyenlő a boldogsággal! Ismerek olyat aki kőgazdag, de olyan boldogtalan, hogy csak na! Pedig mindene megvan, de a SZERETETET NEM LEHET MEGVENNI!!!

4. csak a magadfajták tartják ezt hülyeségnek. Ugyanúgy, mint pl. a vonzástörvényét, vagy az értelmes kommunikációt, vagy az egyéb elgondolkodtató dolgokat!

2016. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%

Érvek híján, látom inkább az elgépeléseimbe kötsz bele.


És mivel magyarázod azt amikor xy-nak 16 évesen már 2 autót vett apuci és 3 lakást is? Mivel tett ő "többet" az életben, mint a csóró aki csak hitelt fog örökölni? Semmit. Jó helyre született ennyi. Mivel tett kevesebbet egy 3.világbeli kissrác, mint az amcsi milliárodosok kölke? Semmivel.


Szóval ennyit arról, hogy a világ igazságos, meg azt kapod amit megérdemelsz.

2016. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

6-os

Ne akadj ki ennyire. A Y generáció nőit Coelho bácsi, Popper Péter és Lana del Rey nevelte fel.

2016. ápr. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

#9


Esküszöm ezek károsabbak, mint Sztálin meg Hitler voltak. Ők legalább valami reális ideológia mentén alkották meg az őrültsségeiket, volt is igazság mindkettőben, az már más kérdés, hogy a megvalósítás az rakás szar lett.

2016. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!