Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb barátomba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem a legjobb fiú barátomba. Már 4 éve vagyunk jóban, ez idő alatt már volt köztünk egy csók is, amit mindkettőnk máshogy gondolt emiatt össze is kaptunk. Kb. két hónapja bevallotta, hogy szerelmes lett egy fiú barátunkba, és biszex. Ami oké, mert van esélyem, de mit kéne tegyek? Jövő évben külön sulikba fogunk járni, csinálnom kéne valamit. De azt se szeretném, hogy megromoljon a barátságunk.

2016. máj. 23. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
szo pd le
2016. máj. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
a kis bzi
2016. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlom, hogy mutasd meg neki, hogy egy nővel még jobb is lehet, mint egy másik sráccal.

Smárold le újra, ne aggódj, ha ez tényleg egy szoros barátság, akkor ettől nem fog tönkremenni. Túl fogja élni, hogy rámásztál.

2016. máj. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as köszönöm hogy segítesz (ellentétben a másik kettővel), nem tudom, hogy meg merném e tenni, de próbálkozom rávenni magam, hátha lesz egy olyan pillanat:) köszönöm
2016. máj. 25. 22:16
 5/5 anonim válasza:
Végül mi történt ?
2016. júl. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!