Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék összejönni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék összejönni egy fiúval! Mit tehetnék? 👇

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályba aki nekem tetszik de lehet hogy én nem tetszem neki tegnap életemben először chat-eltem vele és folyton kérdezett ami tetszett nekem szerintetek ebből lehet valami? Ma az egyik órán rám mosolygott!! De nem is szokott figyelni meg semmi mintha nem is figylne rám!!!!!!!!!!

#fiú #érdeklődés #szerelem #ÍRJÁTOK LE A KOROToKAT IS
2016. máj. 25. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Osztályodba van de chat-en beszélgettek? Szerintem azt tedd hogy várjatok pár évet, majd akkor talán kicsit érettebbek lesztek...
2016. máj. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az osztályba van és csak chat-eltünk
2016. máj. 25. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne chaten beszélgess vele, hanem az osztályban.
2016. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Andicika ***** válasza:
Aranyos vagy , de egy mosoly nem föltétlenül azt jelenti hogy tetszessz neki. :)) én is szoktam chat-elni fiú osztálytársaimmal, és képzeld még mosolyognak is, és egyikkel sem vagyok kapcsolatban :)
2016. máj. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a fő kérdés te-e írtál rá először vagy ő rád,mert ha ő ír előszőr az azt jelenti tetszel neki,fiúk ok nélkül nem írnak rá feleslegesen egy csajra csak ha akarnak tőle valamit...


Azonban mosolyogni meg főleg nem mosolyognak rá ok nélkül milyen abszurd dolog lenni..


Harmadszor hány évesek vagytok?Ha nem figyelt rád eddig nem azt jelenti,hogy nem tetszel neki csak azt,hogy esetleg fél kezdeményezni...De ha tetszik hívd el valahova az a biztos..

2016. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki és elég bátor, akkor elhív randira. Ha sokat chatelne, de te nem, akkor mondd neki, hogy te személyesen szeretsz beszélgetni. Ha viszont tetszel neki, és nem mész fel chatre és nem szólsz neki erről, akkor azt fogja hinni, hogy előle jelentkeztél ki, és igaából mindenki mással chatelnél.


Meg persze az is lehet, hogy igazából nem tetszel neki. Nagyfiú már; el tudja mondani, amit akar. Hogy mit tehetnél? Várj türelemmel :) (<-Biztos senki nem mondta még, pedig nagyon igaz...)

2016. máj. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6. vagyok; 21F
2016. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
12/l
2016. máj. 25. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!