Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék szeretnék végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék szeretnék végre egy barátnőt magamnak de valahogy sehogy nem akar összejönni? Lent

Figyelt kérdés
szeretnék végre egy barátnőt magamnak de valahogy sehogy nem akar összejönni.Sokszor megyek az utcán és látok szép lányokat és nem tudom hogy hogyan szólíthatnám meg. Milyen indokkal mennyek oda hozzá?Pláne hogy sokszor csak egyszer látom az utcán sétálni... Tehát akkor rögtön lépnem kéne nem? De hogy mit mondjak? 15/F
2009. okt. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Igy utcán elég nehéz szerintem...meg nem érdemes. Inkább járj el mindenféle rendezvényre(iskolába, vagy akár különféle kiállitásokra) esetleg versenyekre és ott inkább.

Nem szeretik a nyomulós pasikat:D. Szoval köszönj mutatkozz be és probálj egy két általad kitalált szöveget bedobni. Én a barátnömet igy ismeretem meg. a suliba volt koripálya és ott találkoztam vele. Addig nem ismertem. Egy évet jártunk.

2009. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14/f sok sikert
2009. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha egy két csellel bejutsz DISCOkba akkor ott könnyebb.. ott egyszerüen nyomulni kell. Ha nem jönn össze akkor mész a másikhoz XD aránylag 10 böl egy menni fog
2009. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó ötlet odamenni valakihez ismeretlenül az utcán. De ez az én véleményem. Velem volt már olyan, hogy leszólítottak az utcán és nem igazán díjaztam....

Inkább próbálkozz baráti körben/osztályban/suliban ilyesmi helyeken. Sokkal könnyebb ha pl ismerős ismerősével próbálkozol, mert akkor már van valami közös téma. :)

20/L

2009. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

énis ezt mondom h járj el vhova szórakozni + ilyenek...

de az én példámat leírom....

3évig szivatott egy csaj....nemisszeretett....

dobtam...

eltelt kb 1 év mire helyre raktam magam ...

ezalatt az 1év alatt egy nőt + se közelítettem...

és egyszer egy nap ...odajött hozzám egy tök aranyos csaj

és elkezdi h tetszek nekii + minden...

én ilyen "lusta" vok...úgyvoltam vele h úgyis lessz olyan akit lehet szeretni és ő is szeret engem...

szal ...az a lényeg neparázz....

ha + ismerkedni akarsz ...akkor...az a lényeg h add önmagad....és hülyéskedjél sokat....xD

2009. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Iskola nem rossz DE CSAK FIÚ OSZTÁLYTÁRSAIM VANNAK.

Sőt az egész évfolyamon csak 3 lány van és azok...

2009. okt. 16. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!