Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi legyen? Akkor már csak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Akkor már csak a szemezés maradt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik de csak látásból ismerem és az a baj, hogy én olyan vagyok, hogy érdekel, hogy mit gondolnak rólam, ezért nem szeretnék odamenni hozzá, ráírni, mert mi van ha nem ír vissza, hülének néz és utána nagyon ciki lenne látni a suliban :/ már jártam úgy, hogy tetszett egy fiú, megtudta és utána kiderült, hogy az egyik osztálytársam a barátnője és néha idaszokott jönni hozzánk és baromi ciki az egész, mindketten próbálunk úgy tenni mintha nem lenne ott a másik :/
2016. máj. 26. 06:35
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
ami azt illeti a srácnak kellene odamennie hozzád:D De vannak olyanok is akik szeretik nézni a tiltott gyümölcsöt, biztos nagyon vonzó csajszi vagy!:D Viszont vannak olyan srácok akik nagyon paráznak az ismerkedéstől, és ez is fennállhat ilyenkor. Akkor meg ő lehet nem kezdeményez, csak mert belül szétrobban annyira izgul/fél.
2016. máj. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi de még jöhetnek a kommentek :) ment a zöld pacsi :)
2016. máj. 26. 15:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Menj oda és mond, hogy megszeretnéd ismerni. Max megtudják, hogy tetszik neked valaki. 16/F
2016. máj. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Andicika ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok én is, viszont én nem fogok ráírni a másik félre. Szerintem a férfi feladata,még a XXI. században is,hogy a nőt megszerezze magának. 16/L
2016. máj. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4-es tökéletesen igazad van szerintem is :)
2016. máj. 26. 17:13
 6/7 A kérdező kommentje:
#3-as az a baj, hogy félek, hogy utána hülyének fog nézni :/
2016. máj. 26. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Én meg tettem jobb volt utána.

3. voltam.

2016. máj. 27. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!