Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem lenne? (több lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RenKouha kérdése:

Ez szerelem lenne? (több lent)

Figyelt kérdés

Már egy ideje ha ránézek a gyomrom görcsölni kezd és nem tudom sokáig nézni őt. Ő is szokott engem nézni csak 1 pillanatig, de nem hiszem, hogy az szerelmes tekintet lenne. Mindig ő jár az eszemben. Ha beszélek vele ( 1-2 mondatot) azután is a szívem hevesen ver és a kezem remeg. De nem tudom hogy ő most utál, vagy úgy érez, mint én. A lányok sokszor körülveszik, kb. az osztályból 3 lány van, aki nem megy oda(én is köztük vagyok. A lány, aki körül legyeskedni szokott teljesen az ellentétem.

Az egyik pillanatban úgy érzem szeretem, a másikban pedig azt, hogy gyűlölöm.

Mit kéne tennem? Szerintetek mit érezhet irántam?

(Neked: ?/L


2016. máj. 26. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt hogy szerelem-e vagy nem, csak te tudod eldönteni :)

Elõsszöt érzel ilyet valaki iránt?

Ha szereted megpróbálhatsz közeledni, vagy elfelejteni. Vagy akár maradhatsz mindig csak háttérben és figyelheted, de ennem nimcs sok értelme. Tapasztalat.

Ha nem közeledik, nem valószínū hogy érezne valamit itántad. De sose lehet tudni!

2016. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetértek! ^.^ Köszi! :3
2016. máj. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!