Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mi a teendő? 13/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi a teendő? 13/L

Figyelt kérdés
Van egy fiúbarátom, aki 16 éves. tényleg nagyon jóban vagyok vele, megbízok benne meg hasonlók, de én tegnap rájöttem, hogy nem csak barátilag szeretem.. elmondtam neki, és bevallotta nekem hogy ő is szeret, de elég nagy a korkülönbség köztünk, ezért hanyagoljuk még ezt.. én ezt elfogadtam,és teljesen egyet is értettem vele. :) de azóta nem beszéltem vele, és úgy veszem észre, hogy már tisztára 'megutált' és nem akar beszélni velem többet. szerintetek mit tegyek?
2016. máj. 26. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
semmit
2016. máj. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andicika ***** válasza:
Szerinted nem akar veled beszélni, vagy mondta neked? Ha mondta akkor nyugodj bele, ha nem ,akkor kérdezd meg hogy "haragszol valamiért?"
2016. máj. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Papi Gonzales ***** válasza:
csak szólok, hogy attól hogy most még hanyagoljátok ezt...később is ennyi lesz a korkülönbség...
2016. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy lepattintó szöveg volt. Mint amikor szerelmet valasssz egy fiúnak és azt mondja: "Te nálam jobbat érdemelsz."
2016. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy ugyan annyi lesz a korkülönbség de nem mindegy hogy egy 13 éves egy 16 évessel vagy mondjuk egy 16 éves egy 19 évessel :) de kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar beszélni veled. Rosszabb ugysem lesz:)
2016. máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!